Jump to content

Honda CBR F4

QlekQ
 Share

Recommended Posts

Cześć przymierzam sie do kupna pierwszej 600tki, potrzebuje waszej opini na temat tego motocykla czy warto czy lepiej szukać czegoś innego w tej cenie
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-600-rr-f4-rej-pl-gotowa-do-jazdy-ladna-gwarancja-raty-0-transport-ID6zBfdq.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Dzięki i pozdrawiam :smile:

Edited by QlekQ (see edit history)

Z tych roczników to cbr będzie chyba najlepszym wyborem. Moto o ładnym wyglądzie, silnik praktycznie nie do zajechania i bardzo wygodna pozycja. Do 6 tyś/rpm będzie dość łagodnie szła, później się obudzi. Polecam! Aczkolwiek jeśli chodzi o ten egzemplarz to jakiś przekombinowany. Nie szukaj dalej jak 100km od miejsca zamieszkania, bo to nie ma sensu. Napisz do forumowego kolegi: @michał750 . Kilka osób u niego kupowało sprzęty, w tym ja- pierwsze moto, cbr f3 i chyba każdy był zadowolony z zakupu😉

Dobromil1984

Miałem taką Hondę jako pierwszy motocykl trzy sezony. Byłem bardzo zadowolony mimo mojego wysokiego wzr. motocyklem świetle mi się jeździło. Jego wyglad wcale nie świadczy o jego latach bo jak na pelno latni moto wygląda świetnie. Pozycja za kiero wygodna zwinny i świetnie spisuje się w jedzie po mieście i na weekendowe wypady. Po zakupie wymienił bym rozrząd i sprawdził regulator napięcia gdyż są to słabe punkty tego modelu. Jeżeli chcesz coś więcej wiedzieć pisz na priv. Pozdrawiam.