Jump to content

Kastomek

Kastomek
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Myślę, że znajdą się tu już osoby, które mogą mnie kojarzyć. Mam na imię Tomek i od 8 lat śmigam na Yamaszce Tdm w międzyczasie posiadając inne sprzęty. Do tej pory raczej nie udzielałem się w internetowej części światka motocyklowego ale z pewnością mogliśmy się spotkać podczas serwisowania Waszych maszyn. 3 lata pracowałem dla Motopublica oraz rok dla Profi. Zawsze staram się dbać o cudze motocykle jak o swój ale przede wszystkim ZAWSZE JESTEM FAIR i nigdy nie zostawiłem nikogo z jakąś BUBĄ. Nigdy u mnie nie przeszło naciągactwo. Obecnie trochę działam więcej na własną rękę, więc chętnie pomogę przy np. ZAKUPIE MOTOCYKLA, doradztwie serwisowym czy przy jakiejkolwiek naprawie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Cześć.

Jako były pracownik PROFI będziesz mógł coś więcej powiedzieć pewnie o ich serwisie ^_^
Póki co nie mam zdania, ale zalet również jakoś nie zauważyłem.

3 godziny temu, Piuriel napisał:

Cześć.

Jako były pracownik PROFI będziesz mógł coś więcej powiedzieć pewnie o ich serwisie ^_^
Póki co nie mam zdania, ale zalet również jakoś nie zauważyłem.

Jako byłemu pracownikowi nie wypada mi się wypowiadać na ten temat czy na + czy - na forum publicznym. Jedno co mogę powiedzieć, to w okresie mojej pracy zarówno w Motopublice jak i Profi nie byłem świadkiem jakiegokolwiek naciągania na naprawy lub podmiany części na gorsze, czego nie toleruję.

Polecam tego Użytkownika i jego usługi ^_^ :biggrin: :P
Dzięki niemu park maszynowy rodziny i znajomych znacząco urósł w siłę. Zielony potwór z mojej fotki to również jego zasługa :biggrin:.
Uczciwy, pomocny, koleżeński, ekspert w swojej branży.

Czołem! 

W Motopublice kupowałem cały mój motocyklowy strój - od kasku począwszy, a na butach skończywszy - miło wspominam!

Dnia 24.02.2018 o 10:59, Megi napisał:

Polecam tego Użytkownika i jego usługi ^_^ :biggrin: :P
Dzięki niemu park maszynowy rodziny i znajomych znacząco urósł w siłę. Zielony potwór z mojej fotki to również jego zasługa :biggrin:.
Uczciwy, pomocny, koleżeński, ekspert w swojej branży.

Dzięki serdeczne za dobre słowa :)Pozdrawiam

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...