Skocz do zawartości

Chrysler 300M???


kosmaty

Rekomendowane odpowiedzi

siema, czy ktoś z Was miał, posiadał, posiada takowe autko, ciekaw jestem opinii z pierwszej ręki bo w necie to chust wie kto pisze, zawsze strasznie mi się podobał ten model a że zmieniam auto to teraz się nim poważnie interesuję, chodzi o wersję tylko 3,5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega wygodne auto i ogromne strasznie. Może tego ne widać zewnątrz, ale jest. Serwis amerykańskich jest tańszy niż europejskich.
Będziesz zadowolony. Szukaj nie topionego, bo tam sporo elektryki.
Kolega miał i był zadowolony.
Powodzenia.
 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety,ale po za iloscia miejsca i wygladem,ten samochod nie ma wiecej plusow.

Kiepskie zawieszenia,czesto wybijajace sie tuleje metalowo-gumowe,sworzenie,koncowki kierownicze. Czesto przepalajace sie zarowki,gdzie do mijania trzeba wymontowac zderzak przod i lampe. Instalacje elektryczne tez nie naleza do najtrwalszych.

Silniki 3.5l V6 cierpialy na obracajace sie panewki korbowodowe a 4.0lV6 braly tyle oleju co paliwa.

Modjo Garage-mechanika pojazdowa-507-098-858. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ktos tyle że obracające się panewki byly w 2,7 a 4l w ogóle nie było w 300m ;)  kwestia zawieszenia też pojęcie względne bo to nie jest jego wina tylko ch*jowych dróg, zobaczymy, cały czas szukam jakiegoś fajnego następcy borewicza :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ktos napisał:

Kiepskie zawieszenia,czesto wybijajace sie tuleje metalowo-gumowe,sworzenie,koncowki kierownicze.

A możesz zdefiniować "często" ?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli samochod przyjezdza co roku na przeglad okresowy i trzeba wymienic tuleje metalowo-gumowe,to chyba jest czesto.

W 3.5l tez sie obracaly panewki korbowodowe,sam wymienilem 3 takie silniki.

Edytowane przez ktos (wyświetl historię edycji)

Modjo Garage-mechanika pojazdowa-507-098-858. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ktos napisał:

Jesli samochod przyjezdza co roku na przeglad okresowy i trzeba wymienic tuleje metalowo-gumowe,to chyba jest czesto.

Jeżeli ten samochód zrobił w trakcie roku 10tysiecy po Ukrainie lub 30tysiecy po Polsce to rzadko.

 

28 minut temu, ktos napisał:

W 3.5l tez sie obracaly panewki korbowodowe,sam wymienilem 3 takie silniki.

Jakie miały przebiegi? Czy na panewkach były ślady przegrzania czy przytarcia? Był gaz? Jaka diagnoza?

Kolego, konkrety tu są potrzebne. Ja w rowerze opony zmieniałem 4 razy czy to znaczy, że opony w rowerach padają i mam je odradzać?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat nie aktualny. Jednak trzeba wpaść na zakupy do BJ aby poznać szczegóły ;)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, temat nie aktualny, ostatecznie padło (i dobrze) na A6

20180301_170102_HDR.jpg

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...