Jump to content

Do 10 urodzin Forum Łódzkich Motocyklistów pozostało niewiele czasu!

Starannie zaplanuj sobotę 26-06-2021, aby być z nami cały dzień ! Więcej informacji i lokalizacja znajduje się tutaj - klik.

2.thumb.png.1a9522f27c5ecaeb337f6dc2d1b2 1.thumb.png.cabdc419a5e47841cadf8e37bbf4

10 urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów właśnie trwają - jesteśmy na terenie Moto Areny Łódź!

KTM 1290 Super Duke R 2.0

Piuriel

Recommended Posts

• Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Piuriel

61

• LAFAY

10

• Pajmon

6

• Kastomek

6

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Numer 223 na tablicy. Miałem dobre międzyczasy. Moją bolączką był S3, który był dość techniczny, ale finalnie udało się go poprawić względem pierwszego dnia gdzie czas był 2:49,600 (drugie zdjęcie)

Powitać szanowne grono. Jak większość wie poprzedni mój motocykl, którym była czarna CBR PC40 została sprzedana i zajmuje się nią obecnie kolega z forum. Dobrze się złożyło, bo została na naszym "p

Jesteśmy na Slovakia Ring. Opony płyną aż. Sprzęt daje radę mimo upału i łomotu jaki ciągle dostaje. Jutro kolejny dzień upalania.

Posted Images

Hehe

Wysoce prawdopodobne, że jeździec długo nie będzie wykorzystywał możliwość jakie daje ta maszyna. Chyba, że na prostych ;)

Nie mniej jednak będę się starał i uczył jak najwięcej, żeby w zakrętach również się nie wstydzić. Przesiadka ze ścigacza na nakeda to duża zmiana. Tu jeden cylinder ma większą pojemność i siłę niż miał cały poprzedni motocykl :decayed:

10 godzin temu, matthewspl napisał:

Jaka moc i moment ma tym wydechu i mapach moze osiagnac?

Piszą, że +10%

10 godzin temu, Jastrząb napisał:

Jaka jest gwarancja w sensie długość trwania?

2 lata z możliwością przedłużenia na 3 lata po upływie pierwszej gwarancji.

9 godzin temu, LAFAY napisał:

fajny czarny , a co to za akcja sewrwisowa ,mam sie bac?

Zgłoś się do nich. Wymiana pompy paliwa oraz hamulcowej. Zadzwoń to Ci wszytko powiedzą.

9 godzin temu, LAFAY napisał:

no i akrap , mogles czarny wziac;)

Hehe,
W przypadku kompletnego układu nie ma wyboru.

Zamówiłem stompgripy już, zamówiona została czarna szybka PUIG, którą lekko dostosuję do własnych preferencji.
Kombinuje również już z osłonami dekli jakie ma w ofercie R&G Racing. Czekam na razie na info od @MOTORWINGS czy to jest do zrobienia generalnie za co dziękuję bardzo, bo mają bardzo proaktywne podejście do klienta.

Piękna maszyna......niech dobrze służy.....gratulacje.

Rozumiem, że teraz jeszcze bardziej niż z poprzednim moto najpierw Cię usłyszę na osiedlu a dopiero potem i to przez chwilę zobaczę :biggrin:

18 minut temu, Pajmon napisał:

Rozumiem, że teraz jeszcze bardziej niż z poprzednim moto najpierw Cię usłyszę na osiedlu a dopiero potem i to przez chwilę zobaczę

Jest bardzo głośny sąsiedzie. Na bank będzie słychać.

Też będę wypatrywał na RDG ;)
1290 piękna maszyna, znajomy ma tak samo czarnego na Akrapie, robi robotę ;) 
Wiem tylko, że jak pojechał pierwszy raz do Prof to coś narzekał na ich serwis i przeniósł się z serwisowaniem do innego dealera. 

5 godzin temu, Piuriel napisał:

Zgłoś się do nich. Wymiana pompy paliwa oraz hamulcowej. Zadzwoń to Ci wszytko powiedzą.

dzwonilem, tez musze wpasc na wymiane , ehhh

3 godziny temu, Frager napisał:

Wiem tylko, że jak pojechał pierwszy raz do Prof to coś narzekał na ich serwis i przeniósł się z serwisowaniem do innego dealera. 

Daj znać gdzie. Na razie jeszcze nie mam powodów do czepiania się a dobrze mieć sprawdzony serwis.

8 godzin temu, Piuriel napisał:

Jest bardzo głośny sąsiedzie. Na bank będzie słychać.

musisz wywalic dbkillera, bedzie git hehe, troche z tym roboty ale da sie:biggrin:

2 minuty temu, LAFAY napisał:

musisz wywalic dbkillera, bedzie git hehe, troche z tym roboty ale da sie:biggrin:

O kurde. Ten db killer to tylko z nazwy jest chyba. Nadal można włożyć łapę w komin i smyrać po brzuszku ;)
Ale na bank będę testował bez :biggrin:

29 minut temu, matthewspl napisał:

Jaka jest waga z tym wydechem zalanego  motocykla powiedzmy z 90% zbiornika paliwa?

Nie mam pojęcia. Nie ważyłem. Mam tylko dane katalogowe, które są tak na prawdę przybliżone.
Moc 177KM+10%* --> 177+17=194KM
Moment obr. 141Nm+10%* -->141+14=odzajebaniamomentu
Waga sucha 195kg + 18l pełny bak paliwa --> ~213kg -6kg* = ~207kg+olej+płyn chłodzący=??

10%* - takie przyrosty deklaruje producent. Na youtube wychodzą w tym setupie ok 185Km i 141Nm.

6kg*(oszczędność masy to około 6kg na kompletnym układzie wydechowym, sam slip-on to 1,5kg mniej od serii według danych w katalogu).

Cytat

Made completely from high-grade titanium

Weight saving: approx. -13.2 lbs = 5,98kg

Laser engraved 1290 Super Duke R / Akrapovic logo

Edited by Piuriel (see edit history)
4 godziny temu, Piuriel napisał:

Daj znać gdzie. Na razie jeszcze nie mam powodów do czepiania się a dobrze mieć sprawdzony serwis.

Aż do niego z ciekawości napisałem i okazało się, że KTM... Lublin :biggrin:
A jeszcze bardziej mnie zaskoczył tym, że... właśnie go sprzedał :smile: 
Ale przy KTMie pozostał ;) 

Dnia 12.02.2018 o 23:02, Frager napisał:

A jeszcze bardziej mnie zaskoczył tym, że... właśnie go sprzedał

Wiesz co było powodem? Chętnie poznam wszelkie newsy, bo w necie nie mogę znaleźć żadnych info o usterkach czy awariach tego modelu.

1 godzinę temu, Piuriel napisał:

Wiesz co było powodem? Chętnie poznam wszelkie newsy, bo w necie nie mogę znaleźć żadnych info o usterkach czy awariach tego modelu.

Wrócił do SMC-Ra 690. Generalnie z Duk'a był zadowolony ale w traski nie latał a po mieście większy fun na SM :smile: