Skocz do zawartości

Pit Bike - treningi


arteklik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 ostatnio złapałem zajawkę na jazdę na "maluchach"  i mam pytanie czy jest jeszcze ktoś z Łodzi jeżdżący na pitach lub ktoś kto chciałby spróbować? Wiadomo, że  w grupie raźniej, a i koszty dojazdów znaczenie się zmniejszają :smile: . 

Jeśli chodzi o szczegóły to jeździć można w tygodniu pod warszawą (trening 19-22, 1h efektywnej jazdy, 180 pln z wynajęciem pita) lub sobota, niedziela w Chojnicach (około 160 pln).

Wiem, że powoli już można myśleć o końcu zimy i przesiadce na dorosłe motocykle, ale może ktoś chciałby się rozruszać przed sezonem.

i na zachętę :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem czegoś takiego.

Chętnie się poruszam :smile:

Dawaj znać kiedy i jak i się poleci w tygodniu jakoś. Chojnice to grubsza wyprawa, ale nie mówię nie :D

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Facebooka. Wklej proszę zawartość.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie:  trening w sekocinie pod warszawą godz 19-22, koszt 180 za godzinę efektywnej jazdy (4 sesje po 15 min). Zgłoszenie SMS na numer 502098955, podajemy imię nazwisko i datę treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają tam kask, bo czekam na wyściółke do swojego i nie wiem czy do wtorku przyjdzie?

Jeździ się w kombinezonie rozumiem.

Dużo gleb jest z Twojego doświadczenia?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko trzeba mieć swoje i raczej kombinezon się przydaje. Gleb dużo ze względu na kiepską przyczepność a dodając do tego wąską nitkę o najechanie na kogoś nietrudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dopóki nie dostanę wyściółki to nie mam kasku. W kontakcie wobec tego.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Najlepsze jest to,że ja nadal nie mam kasku god dommit :whistling:

W sensie wyściółki..

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dawno tu nie zaglądałem. Tak filmik z Chojnic.  Jeśli chodzi o aktualność to staram się jeździć co tydzień max co dwa i tak aż do momentu kiedy temperatury pozwolą na wyjście z podziemia :smile: Tak więc jeśli ktoś ma ochotę to możemy się zgadać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Hejka, jeżeli byłby ktoś chętny w tym sezonie zimowym na treningi pit bike w Warszawie na hali, to zapraszam do kontaktu. Jeżeli macie swój sprzęt to możemy go upchnąć na moją przyczepę, jak nie, to można się ze mną zabrać i podzieliśmy się wtedy kosztami za wache.

 

A drugie pytanie czy ktoś się może orientował jak wygląda sprawa jazd na pit bike na łódzkiej hali? Czy to w ogóle wchodzi w gre

 

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Cześć Wam, 

Interesowałem się tematem od jakiegoś czasu, wreszcie udało mi się umówić na trening w jednej (chyba z dwóch istniejących w naszej okolicy szkół) i jestem mega zadowolony.

Więcej napisałem tutaj: https://motocykle-lodz.pl/topic/16195-pitbike-szkolenia-i-treningi-na-%C5%82%C3%B3dzkim-podw%C3%B3rku/

Fajnie, że można się umówić w tygodniu i w weekend, bez konieczności wyprawy do innego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, podbijam temat. Znacie jakieś miejscówki do potrenowania na picie sm? Mam na myśli jakieś place, parkingi i inne tego typu obszary, gdzie będę mógł pokręcić bączki bez wzbudzania zainteresowania niebieskich 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...