Jump to content

Ustawki Łask

siwutek
 Share

Recommended Posts

Pozwalam sobie założyć temat bliźniaczy ustawkom z Ozorkowa - a robię to dlatego, gdyż ostatnio jak wracałem z garażu to widziałem 3 moto na łaskich blachach jak przez Aleje pomykały i tak sobie pomyślałem, że być może jest nas kilku z Łasku a może nawet się nie znamy. Także jak ktoś z łasku to niech się wpisuje http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

bocianlask

ja jestem z okolic Łasku a dokładnie z Maurycy... rzadko pomykam jak do tej pory z braku czasu, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie zmieni się to ;)

Ja tez jestem z Łasku, a dokładniej z Kolumny. Jeżdżę czerwono-czarną Fazerką. My się już chyba spotkaliśmy na dwupasmówce w Łasku ;)

Krzysztof Stępień

Witam ja jestem z okolic Zelowa ale chętnie dojadę do Łasku na wspólne latanie. Mam w Łasku kumpla co jeżdzi XX-em

Ja tez jestem z Łasku, a dokładniej z Kolumny. Jeżdżę czerwono-czarną Fazerką. My się już chyba spotkaliśmy na dwupasmówce w Łasku ;)

o nie zemną -_- --> wielka szkoda ale nic straconego - moja faza jest niebieska i często z kufrem centralnym jeżdżę, a jak kogoś spotkam na czerwono czarnej fazie to na seta stanę i zagadam :biggrin:

Witam ja jestem z okolic Zelowa ale chętnie dojadę do Łasku na wspólne latanie. Mam w Łasku kumpla co jeżdzi XX-em

Jeżeli jeździsz super zieloniutką kawą i byłeś z koleżką koło zapiekanek w tamtym tygodniu to ten burak co podjechał i się nie przywitał z synem na niebieskim FZ6 to ja --> ale byłem tak zalatany że do niczego bańki nie miałem - sorka B)

• 3 weeks later...
Michaels19free

powitać, cbra okolice łasku jak cos to chętny na jakieś spotkania wypady , pozdro

• 9 years later...
Genesis1985

Witam serdecznie. 

Również jestem z kolumny chętnie poznam miłośników Moto z okolicy 

Lwg Kawasaki zzr 600