Jump to content

Honda cbr 600 rr

kuba
 Share

Recommended Posts

Jest w rodzinie nie dlugo, bo zaledwie miesiac, ale juz sporo razem przezylismy:Dponizej zdjecia z wyprawy do Chorwacji z motożoną:smile:

post-77-0-09770100-1311791939_thumb.jpg

post-77-0-53243500-1311791951_thumb.jpg

post-77-0-14765600-1311791965_thumb.jpg

post-77-0-82713000-1311792022_thumb.jpg

No nieźle, szybki test maszyny ? Dołączona grafika

Tylko daj więcej info o modelu, roczniku itd. bo słabiutko.

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

moto jest z 2005r a rej 2006 legitymuje sie moca 120 koni i jak narazie nie widze sensu na mocniejszy sprzet:DZa to od kiedy jestem jego szczesliwym posiadaczem zrozumialem sens powiedzenia:życie jest po to by jezdzic na moto:D:D

O widzę wyprawa ładna :smile: Ja tez mam zamiar wyjazdu do Chorwacji w następne wakacje, tylko że na razie muszę kupić porządne moto, pozdro

608_motocykle_pasja_ycie.png

Witam! Maszyna oczywiście piękna. Podoba mi się zastosowany układ wydechowy. Zastanawiam się natomiast, czy pozycja kierowcy jest komfortowa podczas pokonywania dłuższych dystansów? Pozdrawiam ;)

bardzo dobre maszyny, trudno o wyrwanie takiej na rynku w dobrym stanie :sad2: ta prezentuje się zacnie

Ja ze swojej jestem bardzo zadowolony, nigdy nie lezala jest z PL a kupilem od 2 wlasciciela. byla z turystyczna opona itp mysle ze jest naprawde ok Milo zaskoczyl mnie fakt ze po przejechaniu prawie 3 tys km nie ubylo grama oleju, a jazda byla dosc żwawa:)

Fajny, fajny. Fajnie brzmi! Chociaż w pamięci nadal mam tą czarną r6 ze zlotu... :smile:

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Fakt R6 była ładna, ale poczekajmy aż mu dwójka będzie wypadała B) ffojtus nadgarstków to nie czuję wogóle tzn nie bolą , jeśli już to same dłonie coś tam drętwieją, ale idzie przywyknąć. W tym przypadku mój nieduży wzrost to plus:) Ale przyznam się że po ok tysiącu kilometrów przejechanych 'na raz' migaczy nie szło używać. Nie czułem kciuków :rolleyes:

Wyglad bardzo fajny :)Pytanko mam takie: czujesz pogrzewanie kanapy od wydechu? Jesli tak, to bardzo to odczuwalne?

http://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group
http://solved.waw.pl

icon3.png - Suzuki GSX750F K6
icon3.png - Yamaha XC125TR

icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

w kombinezonie można uznać że tematu nie ma, sprawa ma się gorzej w krótkich spodenkach, wtedy już coś tam czuć. Ale to i tak nic jak właczy się wentylator to wieje żywym ogniem na lewą łydkę. Więc ogólnie jeżdżę w kompletnym ubranku :biggrin:

Więc ogólnie jeżdżę w kompletnym ubranku :biggrin:

Swietne moto - samo dba o to, zebys sie prawidlowo kompletnie ubieral Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

http://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group
http://solved.waw.pl

icon3.png - Suzuki GSX750F K6
icon3.png - Yamaha XC125TR

icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Coś w tym jest ;) Ale ogólnie żeby nie było nieporozumień pomimo tych kilku uniedogodnień (w końcu to sport) jest to póki co najfajniejszy pojazd jaki posiadam, a kilka ich było...

hehee nie tysiąc tylko 1200 B) Bedzie milo sie spotkac i polatac z druga rr!! Ale to moze w przyszlym tygodniu bo moto bedzie mialo kompletny wydeszek arrowa :biggrin: