Jump to content

Wykonanie przyłącza kanalizacyjnego.


Wladca-Swiata
 Share

Recommended Posts

Wladca-Swiata

Poszukuję firmy wykonującej przyłącza kanlizacyjne na terenie Łodzi (Bałuty). Czy może macie kogoś sprawdzonego, może sami prowadzicie taką firmę? Jeśli tak to proszę o kontakt. Sprawa dotyczy domu jednorodzinnego, szybka robota, kanalizacja w ulicy jest. Interesuje mnie kompleksowa usługa z projektami, zgłoszeniami itp. Plug and play :smile: Możemy startować praktycznie od razu.

Link to comment
Share on other sites

W Łodzi z tym startowaniem od razu to nie takie proste. Zadzwoń do ZWiKu najpierw, powiedzą Ci wszystko po kolei.

GS500 icon3.png

Link to comment
Share on other sites

Wladca-Swiata

Wiem "co po kolei". Mam dwie firmy na oku, ale może ktoś ma kogoś sprawdzonego albo sam się tym zajmuje. Zależy mi na pełnej obsłudze. Aktualnie nie mam czasu na jeżdżenie. Mogę o warunki wystąpić (już kiedyś występowałem, ale się przedawniły). Resztę chcę mieć załatwione bez mojego udziału. Jak mam jeździć drukować mapy, wozić do geodety, projektanta, zgłaszać itp. to aktualnie nie mam takiej możliwości. Praca, praca, praca.

Link to comment
Share on other sites

u mnie robiła firma bpi promak ABSOLUTNIE ODRADZAM, na koniec września mieli juz wszystkie dokumenty, mieli zacząć od początku października, ale coś tam sie gdzies posypało, to w listopadzie, w listopadzie mieli jakieś awarie to może w grudniu, przyjechali 19 grudnia machnął 3 razy łychą na ulicy okazało się ze jest dużo wody, tzrzeba sciągać z piotrkowa pompę do szpilowania gruntu, ale jakimś dziwnym trafem w firmie zepsuły się wszystkie takie pompy to przyjadą po nowym roku. Wjechali chyba 12 stycznia skończyli 23 (pierwotnie mialo to trwać 3-4 dni). Ostatecznie zrobić zrobili, działa, ale ile się na wkurwiałem przy tym to już inna bajka a no i  oczywiście z racji tego że robili to o takiej porze a nie innej to na podwórku mam jeden wielki gliniany sajgon co skutkować teraz musi wyłożeniem podwórka jakimś kamieniem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...