Jump to content

Parking


Nervous
 Share

Recommended Posts

Siemka, od dłuższego czasu mocno daje mi się we znaki brak miejsc parkingowych w pobliżu miejsca zamieszkania(Felińskiego-Gojawiczyńskiej), zastanawia mnie działka miasta będąca w jakoby w trójkącie ww. ulic, teren i tak jest rozjeżdżony przez auta, więc ciężko mówić o jakichś aktualnych walorach estetycznych, a utwardzenie go czy ewentualne przerobienie na parking znacząco zwiększyłoby ilość miejsc parkingowych. I tutaj rodzi się pytanie, czy taki pomysł trzeba pchać przez budżet obywatelski,  czy zbierać podpisy pod takim pomysłem od okolicznych mieszkańców ? Może ktoś z forum próbował ugryźć podobny temat i posiada informację jak to się powinno odbyć ? 

Link to comment
Share on other sites

Jest Mateusz jeszcze coś takiego jak Rada Osiedla,  jednostka pomocnicza UM. Teoretycznie Twoi najbliżsi przedstawiciele, znający problemu Twojej lokalnej społeczności. Może warto się tam przejść? Z doświadczenia wiem, ze dobrze się do nich udać z jakimiś podpisami mieszkańców, wtedy będą patrzyli na Ciebie jako "głos ludu" i potencjalne głosy. 

https://bip.uml.lodz.pl/samorzad/jednostki-pomocnicze-osiedla/gorna/osiedle-chojny-dabrowa/kontakt-i-podstawowe-informacje/

A z tego co widzę, to jak się nic nie zmieniło, to szanowny pan przewodniczący mieszka blisko tego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...