Jump to content

Parking

Nervous
 Share

Recommended Posts

Siemka, od dłuższego czasu mocno daje mi się we znaki brak miejsc parkingowych w pobliżu miejsca zamieszkania(Felińskiego-Gojawiczyńskiej), zastanawia mnie działka miasta będąca w jakoby w trójkącie ww. ulic, teren i tak jest rozjeżdżony przez auta, więc ciężko mówić o jakichś aktualnych walorach estetycznych, a utwardzenie go czy ewentualne przerobienie na parking znacząco zwiększyłoby ilość miejsc parkingowych. I tutaj rodzi się pytanie, czy taki pomysł trzeba pchać przez budżet obywatelski,  czy zbierać podpisy pod takim pomysłem od okolicznych mieszkańców ? Może ktoś z forum próbował ugryźć podobny temat i posiada informację jak to się powinno odbyć ? 

Jest Mateusz jeszcze coś takiego jak Rada Osiedla,  jednostka pomocnicza UM. Teoretycznie Twoi najbliżsi przedstawiciele, znający problemu Twojej lokalnej społeczności. Może warto się tam przejść? Z doświadczenia wiem, ze dobrze się do nich udać z jakimiś podpisami mieszkańców, wtedy będą patrzyli na Ciebie jako "głos ludu" i potencjalne głosy. 

https://bip.uml.lodz.pl/samorzad/jednostki-pomocnicze-osiedla/gorna/osiedle-chojny-dabrowa/kontakt-i-podstawowe-informacje/

A z tego co widzę, to jak się nic nie zmieniło, to szanowny pan przewodniczący mieszka blisko tego miejsca.