Jump to content

[K] Suzuki GSXR 1000 K7/K8 K9

mateoLDZ
 Share

Recommended Posts

Siemanko. Jak w tytule, nabędę drogą kupna Suzuki GSXR 1000 K7/K8 lub K9, w grę wchodzi jeszcze Kawasaki ZX10R 3gen. Interesują mnie tylko naprawdę zadbane sztuki. Cena ? Rozważę każdą propozycję. Jakby ktoś coś wiedział niech daje znać. 

HONDA CBR 1000RR <<<< sprawdź to

SC57 z mojego profilu została sprzedana po szlifie, ostatnio śmigałem na sc57a ale też już sprzedana, tak więc rozpocząłem poszukiwania za gsxrem lub zx10r.

6 minut temu, mateoLDZ napisał:

SC57 z mojego profilu została sprzedana po szlifie, ostatnio śmigałem na sc57a ale też już sprzedana, tak więc rozpocząłem poszukiwania za gsxrem lub zx10r.

A szkoda.  Życzę owocnego poszukiwania, ja  aktualnie szukam SC57 b lub a

16 godzin temu, Buziak napisał:

A szkoda.  Życzę owocnego poszukiwania, ja  aktualnie szukam SC57 b lub a

@Buziak lepiej odłóż parę złoty więcej i zainwestuj w B naprawdę mocno pogmerali w polifcie

32 minuty temu, kosmaty napisał:

@Buziak lepiej odłóż parę złoty więcej i zainwestuj w B naprawdę mocno pogmerali w polifcie

Jako użytkownik B i A, to nie podpadałbym w taką paranoje i szukał po prostu tego co będzie w lepszym stanie.

Edited by mateoLDZ (see edit history)

Paranoja ma to, że niektórzy myślą, że tylko wersja B jest super hiper niezniszczalna, a wersja A zła i właśnie kupują B - śmietniki. Dlatego wolałbym kupić pewne zadbane A niż na siłę szukać B. Z żadnym z silników nie miałem żadnego problemu i na forum fireblade też nie zauważyłem, żebym więcej awarii ludzie opisywali w wersji A. 

Spokojnie chłopaki, z moto jest jak z kobiami, Jednemu podjedzie innemu nie,rozważam sc57b Lub  ZX10r 2gen.