Skocz do zawartości

Fz 6 04-06


filet

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat z myslą o miłośnikach fazerków. Mam nadzieję że będziemy mogli wymienić się doświadczeniami dotyczacymi wrażeń dotyczących modelu, obsługi, serwisu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam fz6 tyle że starszego niż Filet

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie na poczatek jakie oponki najlepiej spisywały się Wam na fazerkach?

Ja posiadam FZ6 z 2004 i noszę się z zamiarem wymiany tylnej opony, więc czekam na Wasze opinie:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim używam Maxxis Supermax i szczerze polecam - żadnych problemów, nie zdzierają się za szybko, na mokrym dobrze trzymają się drogihttp://www.scigacz.pl/Test,opon,Maxxis,Supermaxx,2250.html

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle , że teraz ich cena jest wysoka, taniej niż 500 za tył to chyba nie znajdziesz , tez mi je polecałeś ale w tej cenie wolę Michelin Pilot Road

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jam mam pirelli diablostrada moim zdaniem super po 2,5 tyś prawie nie widać zużycia.Się dobrze na mokrym super. Chociaż przyznam szczerze że continnent sport attack trzymały kleiły lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bridgestone - chyba fabrycznie FZ6 na nich wychodziła, ale moja młodsza od moto więc na pewno nie jest założona od początku eksploatacji hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim mam Dunlop Sportmax. Powiedzcie mi w jakim rozmiarze macie tylną oponę?Ja w tej chwili mam 180/55, ale chyba w oryginale wychodziły na 160/60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak fabryka nakazała:Rozmiar ogumienia przód - 110/70 ZR 17 54WRozmiar ogumienia tył - 160/60 ZR 17 69W

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 180/55 i o ile mnie pamięć nie myli a jestem tego pewien że mnie nie myli to rozmiar oryginalny do FZ6

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja również podpisuję się z Fz S1 2006 .

 

Panowie najlepsze oponki Pilot road 2 180/55 i proponuję nie zmieniać rozmiaru bo właściowości jezdne znacznie się pogorszają.

 

 

A w ogóle może wiecie gdzie można dostać ciężarki kierownicy? Ktoś mi pod galerką buchnął prawy :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle może wiecie gdzie można dostać ciężarki kierownicy? Ktoś mi pod galerką buchnął prawy :[

chyba w większości sklepów motocyklowych są na miejscu - a jak nie to bez problemu zamówią

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, również jak wy jestem szcześliwym posiadaczem fzs 6 s2 i moja opinia na emat tego motocykla jest taka iz motocykl godny polecena zarówno dla lubiących dłuższe wędrówki jak i jazdę w mieście. Powiedzcie tylko czy w waszych yamaszkach biegi też wchodzą dosyć głośno???? mój co prawda ma przejechane zaledwie 10000km ale jakoś nie miałem okazji jeździć na innym fazerze i nie mam porównania. Podpowiedzcie coś :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Mam do Was pytanko. Mam w swojej fz6 kierownice akcesoryjną luk czy cos takiego. Jest szersza niz zwykla. Niestety utrudnia mi to dość poważnie jazdę w zakrętach szczególnie z wiekszymi pretkosciami. Fajnie jest jechać sobie w wyprostowanej wygodnej pozycji po mieście. Ale na krętej trasie zarty sie kończą.

Czy ma ktoś pojecie jakie wymiary ma mieć kierownica bardziej zbliżona do oryginału o bardziej sportowym charakteże która umożliwi swobodne składanie sie w zakretach i gdzie można to kupić w łodzi. Aukcji na alledrogo co prawda jest kilka ale nie wiem za czym sie rozglądać.

 

witam, również jak wy jestem szcześliwym posiadaczem fzs 6 s2 i moja opinia na emat tego motocykla jest taka iz motocykl godny polecena zarówno dla lubiących dłuższe wędrówki jak i jazdę w mieście. Powiedzcie tylko czy w waszych yamaszkach biegi też wchodzą dosyć głośno???? mój co prawda ma przejechane zaledwie 10000km ale jakoś nie miałem okazji jeździć na innym fazerze i nie mam porównania. Podpowiedzcie coś :riding:

 

Scoti ma rację. Moim zdaniem nie ma sie czym przejmować u mnie jest to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownice masz LUCAS-a. zaloz oryginal i bedzie banglala i tyle. ewntualnie jak chcesz bardziej sportowa pozycje to mozesz zarzucic clipony na lagi. kumpel robi po 210 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownice masz LUCAS-a. zaloz oryginal i bedzie banglala i tyle. ewntualnie jak chcesz bardziej sportowa pozycje to mozesz zarzucic clipony na lagi. kumpel robi po 210 zl

 

kolega się w pracy nudzi ? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...