Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
eramus

Tłumik scorpion vs mivv vs ixil

Recommended Posts

eramus

Panowie przyszedł czas zmiany tłumika zastanawiam się nad scorpion factory, mivv oval oraz ixil sove lub xove. Najbardziej przypadł mi do gustu scorpion czy ktoś posiada tłumik tej firmy i może o nim coś powiedzieć ?

Piuriel

Każdy tłumik znanej marki będzie dobry. Ważne, żeby cieszył Twoje oko i ucho. Jak nie kupujesz na aliexpress to się nie przejmuj trwałością, bo to bez większego znaczenia czy akrap czy ixil na dłuższą metę.
Przeczytaj tylko zalecenia producenta czy aby nie trzeba coś poprawiać lub mapować.

• Lubię to 1

MaDDoggY

Ewentualnie pytaj warto zapytać się o homologację, swego czasu interesowałem się tematem i nie do końca jestem pewny czy Ixil ją ma. Na pewno Leo i Akrapovic ją mają, także przy dalszym wypadzie za granice PL unikasz potencjalnych problemów.  

eramus

Teraz najbardziej skłaniam się do zakupu mivv u nich z homologacją akurat nie ma problemu.

Posiada ktoś na forum wydech mivv ?

Edited by eramus (see edit history)

krzychoslav

ja w tym roku zalozylem MIVV do motunga. brzmi.. mega. moim zdaniem bije na glowe Devila ktorego mialem wczesniej. jak bede przepalał gdzieś moto czy coś to podesle filmik jak pracuje :smile:

EDIT: JAK NIE ZAPOMNE :decayed::whip:

Edited by krzychoslav (see edit history)

eramus
9 godzin temu, krzychoslav napisał:

ja w tym roku zalozylem MIVV do motunga. brzmi.. mega. moim zdaniem bije na glowe Devila ktorego mialem wczesniej. jak bede przepalał gdzieś moto czy coś to podesle filmik jak pracuje :smile:

EDIT: JAK NIE ZAPOMNE :decayed::whip:

Przypominam i niecierpliwie czekam :smile: