Jump to content

Wypadek Marka


Wiktoria_D
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

piszę z Fundacji Forani, która wspiera osoby po wypadku i ich rodziny. Zbieramy na naszego Podopiecznego, który uległ wypadkowi motocyklowemu.Poszkodowany jest też właścicielem salonu motocyklowego w Warszawie, na ul. Modlińskiej 248A.  Marek Wentowski - właściciel wspominanego salonu uległ ciężkiemu wypadkowi. Doznał licznych obrażeń: uraz czaszkowo - mózgowy, krwiak przy mózgowy  nad  prawą  półkulą  mózgu,  obrzęk  mózgu, złamanie  tylno - bocznej  ściany  zatoki  szczękowej, prawej  i przyśrodkowej  ściany  oczodołu  prawego, wieloodłamowe złamania  kości  promiennej  i  kości  łokciowej  prawej  z przemieszczeniem. Po wybudzeniu ze śpiączki z Markiem przez kilka tygodni nie było żadnego kontaktu. Wodził jedynie pustym  wzrokiem  po  szpitalnej  sali. Więcej opisujemy na stronie: 

https://fundacjaforani.org/data/images/podopieczni/apele/apel_o_pomoc_Marek_Wentowski.pdf

https://web.facebook.com/fundacjaforani/posts/1583686178321430

Zbieramy na rehabilitacje neurologiczną, której miesięczny koszt to ok. 11 000 zł. Rodzina do tej pory wydała już bardzo dużo na leczenie, na dalszą rehabilitację i wizyty u specjalistów brakuje już środków. Szukamy pomocy. Do tej pory apel przyniósł bardzo mały efekt. Nazbieraliśmy zaledwie 375 zł, mimo licznym udostępnieniom. Mamy wrażenie, że osoby udostępniają, ale nie daje to przełożenia na wpłaty.

Czy możemy liczyć na wsparcie, przekazanie też informacji o tym, że Marek potrzebuje pomocy. Pomocne być może byłoby też udostępnienie postu. Prosimy o jakąś formę wsparcie.

Z wyrazami szacunku,

Wiktoria Dróżka

www.fundacjaforani.org

508 301 144

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...