Jump to content

Aprilia mieszczuch jako alternatywa dla korków

Pawel76
 Share

Recommended Posts

Znalazłem chwile i wstawiam fotki mojego skuterka któregom tutaj będę opisywać ( wybaczcie za jakość ale robione kalkulatorem )

rok 2012 pojemność cale 124 cm3 na liczniku około 11 tys

Stan techniczny tarcze fabryczne opony jeszcze fabryczne z rocznika w sumie prawie nowe i tu się zastanawiam czy nie zmienić ich na nowsze z uwagi na wiek ( maja już 5 lat )

przerysowana prawa owiewka i przygnieciona osłona od tłumika ( wywaliłem go podczas stawiania )

Naprawdę sympatyczny mieszczuch ja leciwego faceta z demencja wieku starczego wystarczający do dojazdów do pracy ( cale 4 km ) z ta różnica ze autem jadę prawie 30 min skuterem niecałe 10 min .  Fajnie przyspiesza z wyglądu mi się strasznie podoba ale no właśnie jest czarny jako ze nie lubię tego typu kolorów myślę o zmianie kolorystyki i tu prosił bym o pomoc w doradzeniu do wyboru pada kolor Skody RACE BLUE 9463 lub srebrny Z157 Z Opla

IMG_20171019_105930.jpg

IMG_20171019_105921.jpg

Mi wydaje sie lepsza opcja dolozenie srebrnego.

Srebro ładnie harmonizuje z czernią - ale, uwaga - ja po prostu tez strasznie lubię srebrny :smile:

Apka rozebrana i powoli szykowana do malowania ciemny kolor może fakt będzie zbyt ponury a takiego właśnie mam a może na biało ja maznac w perełkę ?

• 2 weeks later...

Chwila sie znalazla i wstawiam fotki z prac na ta chwile podklad .

Pozostaje szlifowanie koncowe i psychiczne nastawienie sie do lakierowania, tyle ze czasu brakuje praca ,praca i jeszce raz praca .

Zdjecia robione kalkulatorem :smile:

IMG_20171114_102927.jpg

IMG_20171114_102919.jpg

Edited by Pawel76
Zdjecia (see edit history)