Skocz do zawartości

Aprilia mieszczuch jako alternatywa dla korków


Pawel76

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem chwile i wstawiam fotki mojego skuterka któregom tutaj będę opisywać ( wybaczcie za jakość ale robione kalkulatorem )

rok 2012 pojemność cale 124 cm3 na liczniku około 11 tys

Stan techniczny tarcze fabryczne opony jeszcze fabryczne z rocznika w sumie prawie nowe i tu się zastanawiam czy nie zmienić ich na nowsze z uwagi na wiek ( maja już 5 lat )

przerysowana prawa owiewka i przygnieciona osłona od tłumika ( wywaliłem go podczas stawiania )

Naprawdę sympatyczny mieszczuch ja leciwego faceta z demencja wieku starczego wystarczający do dojazdów do pracy ( cale 4 km ) z ta różnica ze autem jadę prawie 30 min skuterem niecałe 10 min .  Fajnie przyspiesza z wyglądu mi się strasznie podoba ale no właśnie jest czarny jako ze nie lubię tego typu kolorów myślę o zmianie kolorystyki i tu prosił bym o pomoc w doradzeniu do wyboru pada kolor Skody RACE BLUE 9463 lub srebrny Z157 Z Opla

IMG_20171019_105930.jpg

IMG_20171019_105921.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka rozebrana i powoli szykowana do malowania ciemny kolor może fakt będzie zbyt ponury a takiego właśnie mam a może na biało ja maznac w perełkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chwila sie znalazla i wstawiam fotki z prac na ta chwile podklad .

Pozostaje szlifowanie koncowe i psychiczne nastawienie sie do lakierowania, tyle ze czasu brakuje praca ,praca i jeszce raz praca .

Zdjecia robione kalkulatorem :smile:

IMG_20171114_102927.jpg

IMG_20171114_102919.jpg

Edytowane przez Pawel76
Zdjecia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...