Jump to content

Klub Elektrownia - 29.07 "Szybcy i wściekli"

kuba
 Share

Recommended Posts

czesc a ja chcialem zaproponowac spotkanie pod elektrownia w ten piatek tj 29.07 Nie wiem za duzo na ten temat ale mozna zerknac na strone elektrowni i ma byc spotkanie motocykli pod haslem Szybcy i wsciekli itp moze zgadamy sie wczesniej. Pozdrawiam Kuba

Ja nie widzę nic o motocyklach, w ten piątek "Wybory Miss Mokrego Podkoszulka"

czesc a ja chcialem zaproponowac spotkanie pod elektrownia w ten piatek tj 29.07 Nie wiem za duzo na ten temat ale mozna zerknac na strone elektrowni i ma byc spotkanie motocykli pod haslem Szybcy i wsciekli itp moze zgadamy sie wczesniej. Pozdrawiam Kuba

Ja natomiast widzę :smile: na stronce http://www.elektrownia1912.pl/ pod: Kalendarz imprez, w formie plakatu. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

Fakt, ślepy jestem. Jedziemy na motocyklach ! :biggrin:

zaraz, zaraz...miss znoszonego koszulka to była w zeszły piątek,a w ten wystawa moto i innych, ale tam się nie podjedzie pod sam klub, tylko trzeba moto zostawić na parkinguale pomysł ogólnie nie jest zły B)

Co do elektrowni to o której się to zaczyna? Na teren pewnie nie wjedziemy, ale możemy większą ekipą się gdzieś spotkać i tam podjechać. Jedynie mały problem widzę w tym, że pogoda coś zaczyna znowu niedomagać. Prognoza na parę dni przepowiada deszcze.

Suchy : Na życzenie, podzieliłem oba tematy :smile:

Też nie dopatrzyłem się, o której ta imprezka. PS : Na ramówce jest napisane, że zagra DJ ENDER :biggrin:

Moj kolega pracuje w liberty i oni tez sie tam wybieraja, mysle ze manu powinna stanac na wysokosci zadania i pozwoli wjechac na rynek...jak bede cos wiedzial wiecej to dam znacPs. normalnie dyskoteke otwieraja o 22I jeszcze jedno dzis z rana dalem na tace za pogode, wiec trzymajmy kciuki:D

wiec dowiedzialem sie ze zbiorka ma byc od 22 pod manu a wjazd motorow pod dyskoteke o 22.30. Motory maja sie zebrac od ulicy ogrodowej tam w okolicach ronda co sie wjezdza na gorny parking, tak jakby wlot prosto z gdanskiej. Ja bede na pewno o ile nie bedzie lało... Pozdrawiam

Mnie nie będzie raczej, bo nie będę miał czym Dołączona grafika

I pytanie jak będzie dużo motorów, to jak oni chcą tam się "zbierać" na małym rondzie :biggrin:

Witam drogich kolegów i koleżanki! Dzwoniłem przed chwilą do klubu, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i dowiedziałem się następujących rzeczy:

Start 22.00.

Na stronce WWW napisane jest, że obowiązują stroje wieczorowe, bilety oraz selekcja.

Gość powiedział, że wstęp mamy za free i wejdziemy bez problemu.

Wydaje mi się, że mimo motoryzacyjnego charakteru imprezy jest to w dalszym ciągu dyskoteka http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

Pewnie zagotujemy się tam w naszym rynsztunku, ale co tam :laugh2:

No i bylo:D Zjawilo sie ok 30 szt, bylo sympatycznie:D aczkolwiek na disko pustki, chyba przez piatek i moze okres wakacyjny... Specjalne pozdrowienia dla forumowiczow Mariusza i Emila, oraz Michala i Adriana ktorzy dopiero do nas dolacza.

No i bylo:D Zjawilo sie ok 30 szt, bylo sympatycznie:D aczkolwiek na disko pustki, chyba przez piatek i moze okres wakacyjny... Specjalne pozdrowienia dla forumowiczow Mariusza i Emila, oraz Michala i Adriana ktorzy dopiero do nas dolacza.

To nam było miło Was spotkać, tak to tylko ja z Emilem byśmy byli...A pytanie poboczne, jak latacie, to zawsze z takimi prędkościami przelotowymi odbijającymi się ponad 2 kreski,czy to tylko w nocy jak nic nie widać :biggrin: ps. trochę szkoda tego kolegi, moto rozwalone, jednak na kostce trzeba bardzo uważać

Wrzućcie foty, żebyśmy mogli też obejrzeć co i jak. Zawsze szkoda jak jest moto rozwalone. Ja nie jeżdżę tak szybko i raczej nie zamierzam. 150km/h to moja granica przyzwoitości ;)

Im szybciej jedziesz, tym wiecej widzisz. I naprawde cos w tym jest:D

Mówisz chyba o przypadku, gdy moto zaczyna lecieć,to wtedy faktycznie coraz więcej widać :P

Dzięki Kuba za dobre słowa :P Cieszę się, że znaleźliśmy się w tym tłumie kombinezonów :smile: Jeszcze raz wielkie dzięki za nocny wypad z sympatyczną ekipką :riding: Pozdrawiam!

Adrian-xj600

no i jak bylo obiecane dołacam do forum moto narazie w warsztacie ale i tak wszedzie wczoraj bylem szybciej moim TURBO CABRIO GOLFEM heheh cos sie ociagacie koledzy:Poczywiscie pozdro dla wszystkich obecnych na wypadzie w kruszowie ;]

A teraz to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli kolejne spotkanie FŁM :biggrin:

Tym razem było to grubsze wydarzenie, nagłośnione w mediach o adekwatnej nazwie "Szybcy i wściekli", które odbyło się 30.07.2001r.

Faktycznie na imprezie pojawiło się sporo "szybkich" maszyn z przewagą sportów , ale także nie zabrakło "wściekłych" kierowców, czego dowodem była mała kraksa jednego z nich http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

Z naszego forum pojawiło się 3 użytkowników co raczej nie jest powodem do dumy :unsure:http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Poniżej zamieszczam krótka fotorelację ze spotkania.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tutaj skromnie bo skromnie, ale zamieszczam dwie fotki z nocnego rajdu do Kruszowa :riding:

Dołączona grafika

Dołączona grafika