Jump to content

Mały adventure dla amatora


Kazik J400
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem w wyborze maszyny, mianowicie po 125 czas przesiąść sie na coś wiekszego, ale nie chce od razu lecieć na 600cc, miałem w placach troche turystyki i czasem moze offroadu, czyli wybór prosty, adventure, tylko teraz jaki, budżet moj jest strasznie mały, bo nie zarabiam jeszcze więc puki co stać mnie tylkona coś do 5-6k, i wiadomo nowe motocykle nie wchodzą w gre, interesują mnie motocykle kolo 400, 500cc na max 2 garach i tylko takie gdzie da się dołożyć kufry za siedzeniem i po bokach, coś takiego jak np nowe romety 250adv-ki będzie to sprzęt głównie do codziennego użytku, puki co do szkoły później do pracy a jak najdzie ochota to na dlugi wypad np w góry czy za granicę, turysta mi sie marzy co poradzi sobie jak czasem zjedzie z utwardzonej drogi. Jak ktoś ma jakiś pomysł na taki sprzęt i fajne propozycje to byłbym wdzięczny za pomoc :smile:

Link to comment
Share on other sites

W tej pojemności i cenie faktycznie możesz znaleźć jakiegoś triumpha, albo bmw nawet. Poszukaj dobrze na znanych portalach aukcyjnych. Jeśli za bardzo się nie znasz poproś o pomoc jakiegoś kolegę mechanika. Te romety, o których wspomniałeś bardzo mocno czerpią z triumpha.

Link to comment
Share on other sites

To mowicie ze za te pieniądze dam radę trampka znaleźć? Normalnie szok, nie sądziłem, nawet nie brałem pod uwagę triumphow ale ok, dzieki za podpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...