Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Pajmon

Pokrowiec na moto

Polecane posty

Pajmon

Hej,

Czy polecacie jakieś pokrowce na moto? Do tej pory miałem Oxford'a ale nie przetrwał dwóch sezonów - nie wiem czy trafił mi się kiepsko wykonany model czy tak mają wszystkie? Po wczorajszej wichurze ma więcej dziur niż ser :sad2:

Najlepiej jakby pomieścił moto i kufer centralny (taki miałem do tej pory). Choć biorę pod uwagę inne opcje także.

arteklik

Z czystym sumieniem polecam https://rumobike.pl/ . Od dziewięciu lat parkowania pod chmurką używam dopiero drugi.

Dla uściślenia dodam, że na zewnątrz parkuję tylko w sezonie. Zimą moto stoi w ogrzewanym garażu.

Pajmon

Ja również pod chmurką tylko w sezonie. Dotychczasowy rwie się jakby ktoś go nożem ciął - co najlepsze to wycinają się prostokąty :smile: gdyby nie to, że parkuje na strzeżonym to bym pomyślał, że ktoś po złości mi figury wycina :smile:

Dzięki za namiar - zaraz popatrzę.

Edytowano przez Pajmon (zobacz historię edycji)

jaszczomb

a którego oxforda używasz? Aquatexa, czy któregoś z wyższych modeli np. Stormex?

Pajmon

Niestety albo stety Aquatexa.

jaszczomb

aquatex to niestety jest jednosezonowy co znakomicie odzwierciedla jego cena, ciekaw tylko jestem czy jest sens pchać się w stormexa, czy w tej cenie kupić 10 tych tanich.

Pajmon

Powiem tak....jestem chyba na tym etapie, że wolałbym zainwestować w coś na parę sezonów niż myśleć czy już przy jutrzejszym deszczu będzie mi lecieć na moto czy dopiero przy pojutrzejszym? :P

Chciałbym jednak pozbierać opinie czy z wzrostem ceny idzie wzrost wytrzymałości. Jak na razie produkt który polecił arteklik mi się podoba:)

wilku34

Daj znać, bo też przymierzam się do zakupu takiego cudeńka. Właśnie się przeprowadziłem i moto będzie stało w hali garażowej za autem i chcę go dobrze zabezpieczyć. Może też się przydać w sezonie przy wypadach na wieś. Moim zdaniem jak jest pewne, że się sprawdzi i długo wytrzyma, to warto trochę dopłacić więcej.

Pajmon

Dam znać. Zapraszamy do Powitalni - warto się przywitać i napisać coś o sobie :smile:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się