Jump to content

Architekt poszukiwany

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Potrzebuję kontakt do doświadczonego architekta, który ogarnie temat rozbudowy budynku o ok. 60m2 na terenie Łodzi. Głównie zależy mi na osobach, które potrafią nie tylko nanieść odpowiednią kreskę na papier, ale również sporządzą wizualizację 3D według mojej koncepcji.

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Jak znajdziesz to podaj namiary proszę i ewentualnie opinię po wszystkim, bo też powoli szukam do podobnego projektu a wiadomo, że najlepiej sprawdzonych ludzi :smile:

...You can be better than that..

╭〔︶︵︶〕

• 11 months later...

Hej,

O ile można, to się zareklamuję - jestem architektem, pracuję w branży naście lat, własna firma od 5, zatrudniam obecnie 4 osoby.

Wykonuję projekty koncepcyjne, budowlane, ale i wykonawcze na terenie kraju, ale dużą część portfolio również do Niemiec.

Pracujemy przy domach, mieszkaniówce wielorodzinnej, halach. Mamy naprawdę duże doświadczenie.

Współpracuję ściśle z moim wspólnikiem - razem projektujemy, ale firmy mamy oddzielne.

Projekty i kontakt można zobaczyć u mnie na stronie - www.planform.pl . Niestety na stronę mam wrzucone kilka procent wykonanych projektów bo nie mam czasu ich dodawać, ludzie przychodzą z polecenia i w momencie gdy widzą, że nasze projekty się budują, a jeszcze inna kwestia, że miałem przez chwilę stronę gdzie na szybko wrzuciłem sporo swoich projektów i zamiast pracować odbierałem telefony bo ludzie dzwonili i dopytywali, a de facto nie było przełożenia na pracę ( uroki internetu).

Druga strona na której są moje projekty to www. newform.com.pl ( strona wspólnika, przy wszystkich projektach działamy razem).

Zapraszam do kontaktu telefonicznego i umówienia się na spotkanie. Proszę tylko o nie dopytywanie o wszystko przez telefon - najchętniej umawiam się na spotkanie, wtedy można zobaczyć firmę, ludzi, sprzęt, zobaczyć nasze realizacje tutaj na miejscu, posprawdzać naszą rzetelność i spokojnie omówić dany temat.

Za wstępne konsultację nie pobieram pieniędzy i niejednokrotnie dzięki tym konsultacjom Inwestor zaczyna rozumieć na czym stoi. Wszystko skrupulatnie opisuję , jest czas, żeby pozapisywać najważniejsze sprawy, dopytać, ustalić. Jeśli nawet później zdecydujecie się na kogoś innego - trudno, nie mam żalu, a zawsze macie kilka opinii.

Dużym plusem jest to, że firma rodzinna budowała obiekty w przeszłości i mam duże doświadczenie na budowach. Duża część budów były to remonty lub generalne remonty budynków i to doświadczenie przelewam na papier, a co za tym idzie nie projektuję głupot tylko rozwiązania sprawdzone na własnej skórze.

Pozwolę sobie wrzucić kilka małych wizualizacji. Jeśli za dużo - zmniejszę ich ilość. To jest tylko część naszych prac.

Zapraszam do kontaktu - 602 sto siedemdziesiąt pięć 702

INTERIOR - 1.png

INTERIOR - 4.png

INTERIOR - 5.png

kanapa2EDIT.jpg

kosmetyczka.jpg

kosmetyczkar2EDIT.jpg

Kuba 4++.jpg

Kuba 11_1++ kopia.JPG

Kuba 22_1++ kopia.JPG

kuchnia 1.jpg

kuchnia 2.jpg