Skocz do zawartości

Gdzie Dorobić Pilota Do Bramy?


gosiamil

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - potrzebuję drugiego pilota do bramy - mógłby mi ktoś polecić miejsce, w którym mi to zrobią?Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem takie rzeczy dorabiają tam gdzie kluczyki z immobilizerem.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PILOT SAMOKOPIUJĄCY UNIWERSALNY do alarmu bramy GW" na allegro masz pełno pilotów po 15/20zł, jedyny warunek to posiadanie pilota z którego chcesz skopiować kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hola hola z tym pilotem to hmmm moze nie wyjść dlaczego ??? ano dlatego że piloty w bramach mają zmnienny kod wiem bo robiłem przy tym napisz mi jakiego masz pilota i czy masz możliwość dostępu do napędu bramy jak tak to mogę pomóc :smile: wiem że temat stary ale może .....będę mógł jakoś pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, no rzeczywiście nie wyszło z tym samokopiującym :P Finalnie skontaktowalam sie z osobą, która zakładała tą bramę - kupiłam piloty we wskazanym sklepie a później umóiłam się na programowanie. Dużo zachodu, ale się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Sorry, że odgrzebuje temat, ale mam ten sam problem... Potrzebuje dorobić pilota do bramy garażowej... Pilot według napisu to Optimo 2000S, szukając w google niestety ale nie ma informacji... Za to dowiedziałem się, że to nie taka prosta sprawa bo są różne bramy itd i nie zawsze piloty samokodujące działają.... Any help? Zdjęcia pilota i płytki dodaje...

20130427201209.jpg

 

20130427201359.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest prosta, bo masz pilot ze zmiennym kodem.
Na pokładzie jest układzik filmy microchip. I mimo że algorytm kodowania jest ogólnie dostępny, a sam układzik kosztuje w hurcie z 5pln to potrzebne są kody które wrzucił w nie producent, a tego praktycznie się nie wyciągnie (teoretycznie w jakimś dobrym laboratorium elektronicznym i mocnym komputerem można).
To samo dotyczy centralki trzeba tam dograć drugi pilot (nie chcę wnikać w sam algorytm i jego działanie) - ale tak się nie da.
Także albo pytasz producenta, albo robisz sprytny hack i dokładasz swoją centralkę do sterowania pilotem który już masz i trzymasz to w garażu ;)
Pozdrawiam

Piotr
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa tylko to pewnie pare stówek mnie wyniesie? Jak to najlepiej zrobić?

 

Nigdzie nie mogę znaleźć info o tym producencie Optimo 2000S... Czy może centralka jest jakiejś innej firmy?

Edytowane przez Chabas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bo masz pilot ze zmiennym kodem.

 

Skąd to wiesz

 

 

 

jest układzik filmy microchip

 

Zapewne

 

 

a sam układzik kosztuje w hurcie z 5pln

Tak, tylko nie wiemy jaki tam siedzi i czy jest dostępny

 

 

potrzebne są kody które wrzucił w nie producent, a tego praktycznie się nie wyciągnie

Mało wiesz

 

i mocnym komputerem można

 50 giga na procku i 40 ramu i nie wiem czy podoła

 

bo masz pilot ze zmiennym kodem.

 

Dpoier...o..l drugą centralę swoją i naj taniej cię wyjdzie nawet z pomocą fachowca

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to jest tam układ HCS301 więc po tym można poznać kod zmienny...

 

Czyli najlepiej byłoby po prostu wymontować starą centralkę i podłączyć jakąś nową pod obecny mechanizm...

Edytowane przez Chabas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...