Jump to content

FŁM ENCOUNTER #1 EDYCJA – MOTOCYKLOWA GRA MIEJSKA NOCĄ!

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

OK, to pytanie, udział nieletnich pod opieką rodzica dozwolony?

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Jeżeli rodzic uważa, że jazda z dzieckiem w środku nocy po pustostanach jest ok to nie widzimy problemu. Każdy przed rozpoczęciem zadań będzie musiał podpisać oświadczenie o dobrowolnym udziale i zrzeczeniu się roszczeń w razie jakiejś nieprzyjemności/wypadku. Każdy uczestnik bierze udział  na własną odpowiedzialność

Zabrzmiało złowrogo :smile:

Mam nadzieję że organizator nie zrobi ostrzału artyleryjskiego.

2 godziny temu, AndrzejM napisał:

No i po sprawie, młody zachorował i pomysł padł :sad2:

Do gry masz jeszcze 9 dni ;) także trzymamy kciuki za zdrowie młodego i Twój udział w grze! 

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Przypominam, że przyjmuję wpłaty na grę!

Wpłaty, żeby było wygodniej przyjmuję u siebie w sklepie, tak by każdy mógł przyjechać w jakich godzinach mu odpowiada :smile:
Sklep Metro ul. Wrocławska 1 (róg Lutomierskiej)
sklep jest otwarty :
pon : 11-18
wt-pt: 10-18
sob: 10-14

I widzimy się w sobotę na grze!

Edit: Proszę o przygotowanie ODLICZONEJ kwoty 30 zł (albo nie wydaje reszty :biggrin: )

Edited by Kejcior (see edit history)

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Witam wszystkich "rajdowców". Miejscem zbiórki oraz rozpoczecia gry miejskiej jest wszystkim dobrze znany parking "Kaloryfer" przy ulicy Wycieczkowej niedaleko Łagiewnik.

By uniknąć nieporozumień wrzucam lokalizację : https://goo.gl/maps/Q1hq9RfEsMK2

Do zobaczenia na miejscu !!!!

kosmat,

drużynę można stworzyć od dawna. R zapewne pyta jak ją zgłosić do gry ;)

zgodnie z punktem:

Zgłoś udział w grze – opcja dostępna dopiero 3 dni przed rozpoczęciem gry!

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/

203c.png‼️Drodzy uczestnicy i osoby, które jeszcze się wahają - przedstawiamy skrót informacji:

1. Jeśli nie jesteś przekonany/a czy zdołasz wziąć udział w grze i czekasz na ostatnią chwilę, to możesz zabrać ze sobą 30 zł i przekazać je na miejscu startu w sobotę. Oczywiście tylko pod warunkiem, że przyniesiesz wydrukowane i wypełnione oświadczenie (widoczne m.in. na forum).

2. Dziś wieczorem zaloguj się na swoje konto na stronie www.ldz.en.cx, aby zapisać się oficjalnie do gry = przydzielić swoje drużyny. W razie problemów pozostaw komentarz pod tym postem.

3. Nie musisz koniecznie brać motocykla (choć jest mile widziany). W razie chęci weź samochód i nie pękaj.

4. Miejscem zbiórki oraz rozpoczęcia gry miejskiej o 21:00 jest wszystkim dobrze znany parking "Kaloryfer" przy ulicy Wycieczkowej niedaleko Łagiewnik. Widoczny na mapce w tym odnośniku.

27a1.png➡️ Będzie miód pogoda, świetna zabawa i atrakcyjne nagrody, więc zapisuj się i nie daj się pokonać 1f4aa.png💪

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

3 godziny temu, Suchy-wolk napisał:

2. Dziś wieczorem zaloguj się na swoje konto na stronie www.ldz.en.cx, aby zapisać się oficjalnie do gry = przydzielić swoje drużyny. W razie problemów pozostaw komentarz pod tym postem

💪

no i zalogowałam się na swoje konto na stronie i chciałam zgłosić drużynę a otrzymałam komunikat że nie nie mam pieniędzy na koncie czyli nie mogę złości drużyny a w wpłacałam w sklepie 30 zł za drużynę  (czy są jakieś koszty o których nie wiem i może dlatego nie mogę złości drużyny do gry)

Jeżeli nie możesz a opłaciłaś u Kasi wstęp to wypełnij oświadczenie i razem z drugą osobą z drużyny wpadnij w sobotę w umówione miejsce i wszystko będzie ok 😉

UWAGA!

Prosimy uczestników o zabranie sprzętu do odsłuchu częstotliwości radiowych (małe radio albo może w komórce ale wtedy tylko ze słuchawkami! - wypróbować czy działa).

ludziki,

jak widzę, gra na serwerze Encounter już jest: Rajd FŁM - Antidotum, więc można zgłaszać udział ;)

http://m.ldz.en.cx/GameDetails.aspx?gid=59769

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/

na ile przewidujecie czas trwania gry?

Na stronie jest podane że zakończenie to 5:00 AM. ;)

• Suchy-wolk unpinned this topic