Jump to content

CBR 600 F3

Darsson91
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Kupiona na początku sierpnia jako pierwsze moto choć wielu odradzało... (pierwszy motocykl itd.)

Przez miesiąc się trochę wjeździłem i jestem super zadowolony. Po serwisie okazało się że do wymiany tylko łożysko główki ramy :smile: wszystko inne w najlepszym stanie ;D 

W planach po sezonie wymiana plastików bo czas już pokazał swoje. Planuje jeszcze wsadzić przewody w oplocie stalowym ale zobaczymy jak fundusze pozwolą bo narzeczona marudzi że mam odkładać na wesele :P

Pozdrawiam

20170813_171146.jpg

20170808_170739.jpg

• 2 weeks later...

Też przerabiałem f3 jako pierwszą;d nie wiem czemu ci odradzali, jak ona do 6000rpm jest dość spokojna:d

Sprzęt elegancki;d gratuluję zakupu;)

Też tak stwierdziłem po niecałym tygodniu przyzwyczajania się do sporta :biggrin: Szkoda tylko, że teraz aura nas nie rozpieszcza, a na dodatek leże na L4 chory w łóżku...

Pogoda ma być juz o wiele lepsza w przyszłym tygodniu.  Zdrowia życzę ja też na zwolnieniu jestem z powodu choroby.  Pozdrawiam. :hihi:

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Bardzo ładne malowanie! Zawsze podobało mi się zestawienie żółtego z czarnym... Ale czemu nie F4? Nowsza konstrukcja. Mniej plastików... 

...

Trafiła się w dobrym stanie i za rozsądne pieniądze. Niestety te F4 co oglądałem były albo trupami albo do nie do końca pewnej przeszłości jak dla mnie :sad2: w przyszlym sezonie mam zamiar zmienic na właśnie F4 więc sporo szukania przede mną. Muszą jeszcze fundusze pozwolić (i tak cudem udało mi się narzeczoną namówić na sięgnięcie do weselnego budżetu) 

@Bocian@13 ma ładną F4 i jest wystawiona w dziale sprzedam na forum.
Zagadaj.
Mogę polecić, bo byłem z Pawłem kupować ją i nie było się do czego doczepić. Przez sezon też ją porządnie przeserwisował więc ztcw to lać i jeździć.

...You can be better than that..

╭〔︶︵︶〕