Skocz do zawartości

CBR 600 F3


Darsson91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Kupiona na początku sierpnia jako pierwsze moto choć wielu odradzało... (pierwszy motocykl itd.)

Przez miesiąc się trochę wjeździłem i jestem super zadowolony. Po serwisie okazało się że do wymiany tylko łożysko główki ramy :smile: wszystko inne w najlepszym stanie ;D 

W planach po sezonie wymiana plastików bo czas już pokazał swoje. Planuje jeszcze wsadzić przewody w oplocie stalowym ale zobaczymy jak fundusze pozwolą bo narzeczona marudzi że mam odkładać na wesele :P

Pozdrawiam

20170813_171146.jpg

20170808_170739.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też tak stwierdziłem po niecałym tygodniu przyzwyczajania się do sporta :biggrin: Szkoda tylko, że teraz aura nas nie rozpieszcza, a na dodatek leże na L4 chory w łóżku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ma być juz o wiele lepsza w przyszłym tygodniu.  Zdrowia życzę ja też na zwolnieniu jestem z powodu choroby.  Pozdrawiam. :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo ładne malowanie! Zawsze podobało mi się zestawienie żółtego z czarnym... Ale czemu nie F4? Nowsza konstrukcja. Mniej plastików... 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiła się w dobrym stanie i za rozsądne pieniądze. Niestety te F4 co oglądałem były albo trupami albo do nie do końca pewnej przeszłości jak dla mnie :sad2: w przyszlym sezonie mam zamiar zmienic na właśnie F4 więc sporo szukania przede mną. Muszą jeszcze fundusze pozwolić (i tak cudem udało mi się narzeczoną namówić na sięgnięcie do weselnego budżetu) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bocian@13 ma ładną F4 i jest wystawiona w dziale sprzedam na forum.
Zagadaj.
Mogę polecić, bo byłem z Pawłem kupować ją i nie było się do czego doczepić. Przez sezon też ją porządnie przeserwisował więc ztcw to lać i jeździć.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...