Skocz do zawartości

Dzień Dziecka 2012 Dla Dzieci Z Pogotowia Opiekuńczego W Łodzi Vol.2


_Michał_

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym WSZYSTKIM, bez wyjątku PODZIĘKOWAĆ za dzisiejszą akcję Dnia Dziecka :biggrin: Jesteście WSPANIALI!!! Tak jak wspomniałem, PAMIĘTAJCIE, że bez Was to by się nie udało!!!Dziękujemy Wam za przybycie, oraz wsparcie "zrzutki do puszki" :biggrin: Dziękujemy również osobom, które zaangażowały się w akcję a z różnych przyczyn nie mogły dzisiaj dotrzeć niestety :unsure: Ważne, że każdy z Was dołożył wiele od siebie i dlatego też wszystko się udało :biggrin: Choć nie było idealnie, i parę niedociągnięć by się znalazło :P Ale jak będą chętni to za rok będzie lepiej :smile: Na spokojnie, jutro dodam parę zdjęć :P Dzięki raz jeszcze!!!

Michał a Tobie pogratulować zaangażowania :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał a Tobie pogratulować zaangażowania :smile:

Ja tylko "podrzuciłem" temat a zaangażowali się Wszyscy :smile: To dzięki Całej Grupie udało się tak fajnie zorganizować całą imprezę :)Moi mili, poproszę na PW o "imię i nazwisko" od osób, które były na "Dniu Dziecka" :DZ wyłączeniem :P Osób które robiły przelew na moje konto oraz osób, które mam już w znajomych na "fejsie" :P "Dane" tych osób posiadam :biggrin: Już robimy z Dagą listę i na dniach zostaną przygotowane pamiątkowe "podziękowania", które przekażemy Wam osobiście jak się spotkamy na jakiejś ustawce :biggrin: OK??? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Posiadam Pamiątkowe Dyplomy dla Uczestników imprezy ;) Będę jutro na bajzlu od mniej więcej 14 więc jeśli będą osoby, które brały udział w imprezie to proszę się zgłaszać i wręczę ;) Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...