Skocz do zawartości

Dzień Dziecka 2012 Dla Dzieci Z Pogotowia Opiekuńczego W Łodzi Vol.2


_Michał_

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak w zeszłym roku jest plan aby zorganizować dzieciakom z Pogotowia Opiekuńczego przy ul Krokusowej w Łodzi "Dzień Dziecka" :smile: Prawdopodobnie termin udania się do Dzieciaków to będzie 1 czerwca (piątek) w godzinach po południowych (np koło 18).W zeszłym roku "odwiedziny" motocyklistów były powiązane z grillem. Dodatkowo Koledzy zajmujący się stuntem zrobili pokazy jazdy :)Dzieciaki były również przez nas wożone na moto po płycie boiska ;)W tym roku, w kwietniu odbyło się rozpoczęcie sezonu no MOTOdromie z pokazami, które zostało zorganizowane przez Naszych Kolegów :smile: Na to rozpoczęcie sezonu zostały również zaproszone i brały w nim udział Dzieci z Pogotowia :smile: Impreza miała być powiązana ze zbiórką pieniążków na jakiś prezent dla Dzieci... Niestety z przyczyn niezależnych od Organizatorów nie udało się przeprowadzić takiej zbiórki środków. Dlatego też proponowałbym aby może zrobić małą zrzutkę wśród nas? Co o tym myślicie? Przykładowo kto będzie mógł to podaruje 10 zł. Jeśli ktoś uważa, że to za dużo to może dać mniej albo po prostu wcale ;) A zebrane pieniążki przekażemy w dniu imprezy w skarbonce (lub jakiejś kopertce) na prezent dla Dzieciaków :)Pytanie brzmi - kto jest chętny i chciałby wziąć w tym udział??? Jakie są Wasze opinie na temat organizacji takiej małej imprezy???Proponuję wpisać się na listę aby było wiadomo mniej więcej na ile osób można liczyć ;)1. _Michał_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udziału raczej nie wezmę ze względu na swoje dziecko ale bardzo chętnie dorzucę się na prezent!

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zbiórki pieniążków - założenie konta na jednorazową zbiórkę to trochę problematyczna sprawa... Ewentualnie jeśli ktoś jest chętny wspomoć akcję podam na PW numer swojego. Na jednym forum już tak zrobiłem - jak wpływają środki, wypłacam i chowam do koperty specjalnej na prezent dla Dzieciaków :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył radość tych dzieciaków, ale wyjeżdzam :(Jedynie co mogę zrobić to przelać na wskazane konto składkę.

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie się przyłączę, jeśli termin nie będzie kolidował z pracą (piątek, o 18.00 mi pasuje).

Napisz tylko czy oprócz wkładu do koperty coś jeszcze brać (drugi kask, jakieś napoje, kiełbasy, etc.) ?

 

1. _Michał_

2. Regis ( Regis Garage airbrush team )

3. Mario

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza dla Dzieci rozpoczyna się od około 15. Dowiem się jeszcze czy będzie trzeba potrzeba coś zabrać ;) Z tego co wiem Dzieci mają mieć zorganizowanego grilla przez pracowników placówki - ale jeszcze to potwierdzę :smile: W zeszłym roku nikt nie miał drugiego kasku, Dzieci były wożone po płycie boiska (ze względów bezpieczeństwa i nie tylko nie było możliwości wyjazdu z Dziećmi poza bramę ośrodka) z niewielką prędkością oczywiście :)Wstępnie myśleliśmy aby motocykliści przyjechali mniej więcej o 17/18, tak aby każdy kto ma chęć uczestniczyć w imprezie zdąrzył na spokojnie po pracy :smile: Możemy umówić się na zbiórkę np. przy stacji NESTE na terenie CH M1 (podobnie jak rok temu) i stamtąd wszyscy pojedziemy do P.O :)Oczywiście ta "zbiórka do koperty" nie jest obowiązkowa tylko dobrowolna, jeśli ktoś nie może czy nie jest w stanie (bo wiadomo że różnie to bywa) to oczywiście nie ma przymusu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję "Piyokowi" oraz Marcinowi za tak wspaniałe wsparcie!!! :smile: W ten piątek pojedziemy po prezent dla Dzieciaków :smile: Jak tylko ustalę szczegóły to poinformuję oraz dam znać o której zbiórka w piątek (1 czerwca) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam rok temu na akcji chłopaków organizowanej dla dzieci z pogotowia (to było gdzieś na Widzewie, o ile dobrze pamiętam) i było bardzo fajnie. Kawał dobrego stuntu, a potem przejażdżki - naprawdę było na co popatrzeć :smile: Radość dzieciaków ogromna, a i nawet pani dyrektor ośrodka dała się przewieźć :P

 

W pełni popieram i w tym roku też postaram się być :smile:

 

1. _Michał_

2. Regis ( Regis Garage airbrush team )

3. Mario

4. Strozz

5. Julka

 

ahh i jeśli można się jeszcze dorzucić to dajcie znać :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh i jeśli można się jeszcze dorzucić to dajcie znać :smile:

 

również dołączam się do prośby, chętnie dorzucę parę groszy od siebie.. :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULKA - Podejrzewam, że mogłaś być z "Michnikiem" z tego co pamiętam na tej akcji w zeszłym roku. Generalnie "Stoki" nazywane są Widzewem więc to małe ma znaczenie :P To prawda, Panią Dyrektor przewiózł chyba Szyna z tego co kojarzę ;)W tym roku do organizacji imprezy jak wspomniałem wpłynęła dobrowolona składka na prezent dla Dzieci. Jeśli jesteście chętni, mogę podać swoje konto i można przelać parę groszy :)Dzisiaj wpłynął do mnie kolejny przelew, pieniążki wypłacam na bieżąco i idą do całej puli :)Jutro rano jadę z chłopakami po prezent (wielki prezent :P ), który jak PODKREŚLAM jest od WSZYSTKICH, którzy chcieli wspomóc akcję :)Akurat w dniu jutrzejszym mam możliwość załatwienia autka żeby przewieźć ten prezent do Placówki :)Dodatkowo Wychowankom chcemy podarować wielką antyramę z plakatem Ducati Panigale (który wysępiłem na tarach w Warszawie :P) wraz z życzeniami od Motocyklistów - dlatego też będę zbierał Wasze podpisy :PMam nadzieję, że również frekwencją dopiszecie i pojawicie się 1 czerwca na imprezie :)Jutro jak ustalę szczegóły podam więcej informacji :)Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale ilu wychowankow posiada Krokusowa ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulba - odp Ci na maila :smile: Liczba Dzieci obecnie to 22 osoby +/- 4 osoby raczej z uwzględnieniem na "+" :PW dniu dzisiejszym byliśmy w Placówce :smile: Udało mi się porozmawiać z Panią Dyrektor i ustalić pewne szczegóły :)Dodam, że prezent również dostarczyliśmy - jest to stół bilardowy o którym Dzieci marzyły :biggrin: (rachunek oczywiście mam do wglądu dla każdego) Prezent został schowany w magazynku. Zostanie wręczony 1 czerwca, przez nas WSZYSTKICH, którzy przyjadą oraz oczywiście w imieniu tych, którzy z pewnych względów nie mogli przyjechać a również dołożyli się do prezentu :)Tak po krótce, plan działania wygląda następująco:- myślę, że możemy się spotkać o godzinie 17:00 przy stacji NESTE na Brzezińskiej (CH M1). Poczekamy max. do godziny 17:30 aż wszyscy się zjadą i o 17:30 wyruszamy do Ośrodka (jest to kilka minut drogi) - jeśli ktoś nie zdąrzy to oczywiście może dotrzeć nawet później na miejsce ;) Placówka mieści się przy ul. Krokusowej.- jest pomysł, że możemy rozegrac mecz w piłkę nożną "Wchowankowie vs. Motocykliści" - ale zobaczymy na miejscu czy będzie na to czas i siła :P- mam nadzieję, że Tomash wyzdrowieje do piątku i pojawi się z ekipą stunterów i zaprezentują swoje umiejętności :biggrin: Czyli liczymy na pokaz stuntu :smile:- po pokazie będziemy wozić Dzieci wkoło boiska :DJak mi się jeszcze coś przypomni to oczywiście napiszę :PPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. _Michał_

2. Regis ( Regis Garage airbrush team )

3. Mario

4. Strozz

5. Julka

6. haser

7. Psycho

8. filet

9. Kark na 90 %

10. Koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jutro nie będzie padało - przynajmniej po południu i frekwencja będzie spora :smile: A impreza udana :smile: Tak jak napisałem, zgodnie z planem spotykamy się o 17 i czekamy do max. 17.30 :smile: Pozdrowionka i do zobaczenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym WSZYSTKIM, bez wyjątku PODZIĘKOWAĆ za dzisiejszą akcję Dnia Dziecka :biggrin: Jesteście WSPANIALI!!! Tak jak wspomniałem, PAMIĘTAJCIE, że bez Was to by się nie udało!!!Dziękujemy Wam za przybycie, oraz wsparcie "zrzutki do puszki" :biggrin: Dziękujemy również osobom, które zaangażowały się w akcję a z różnych przyczyn nie mogły dzisiaj dotrzeć niestety :unsure: Ważne, że każdy z Was dołożył wiele od siebie i dlatego też wszystko się udało :biggrin: Choć nie było idealnie, i parę niedociągnięć by się znalazło :P Ale jak będą chętni to za rok będzie lepiej :smile: Na spokojnie, jutro dodam parę zdjęć :P Dzięki raz jeszcze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...