Jump to content

Kupię Motocykl

Brazzers
 Share

Recommended Posts

WItam

Koledzy i koleżanki, szukam jakiegoś niedrogiego motocykla, powiedzmy do 4000 zł. Mam 190 cm wzrostu także nie może być to nic małego, może ktoś coś wie o zadbanym "fajnym" :smile: sprzęcie do tej kwoty?

Do 4000 pln i zadbany to chyba będzie ciężko. Poczekaj do końca sezonu, to może coś się trafi. Napisz coś więcej, czego szukasz? Turystyk? Sport?

leniuchmichał

Kolejna XJ - ta wchodzi w grę :smile: ??

SSN Szybko Spranie Niebezpiecznie

SamotnyJeździec

W tej cenie najlepszy wyborem będzie xj-ta :). Ja swoją w naprawdę dobrym stanie (wymieniony rozrząd, napęd, klocki, zrobione regulacje zaworów i gaźników, reszta nie wymagała ingerencji) planowałem sprzedać za 4000, ale w końcu ojciec wziął, bo było szkoda oddać w obce ręce ;) 

XJ 600 Diversion właśnie mam, planują ją sprzedać i kupić coś trochę większego, oczywiście nie oczekuję ideału w tej kwocie :smile:

leniuchmichał

:smile:

Mam podobny dylemat.  I podobne plany.

Ale "brzydula" przy moim wzroście ( 175 cm ) jest bardzo wygodna i wiernie służy :smile: 

Więc ciężko podjąć decyzję :smile:

SSN Szybko Spranie Niebezpiecznie

• 2 weeks later...

Miałem ten sam problem (190+ wzrostu), i decyzja zapadła na gsx-f 750 z 2000r ...duży, poręczny, i przy tym wzroście będziesz czuł się dobrze. Jak będziesz chciał się przymierzyć daj znać

SamotnyJeździec

Powiem Ci, że ja szukałem trampka, albo DL'a, a wyszło w końcu że kupiłem TDM 900 i  nie żałuję. Obecnie jest w motorwings, ale jak odbiorę możemy się gdzieś spotkać i też możesz się przymierzyć, chyba gabarytowo to samo co 850.