Jump to content

Aprilia Pegaso Strada 650/660.

Razer
 Share

Recommended Posts

Hejo.! Potrzebuję małej pomocy...:biggrin:  Ostatnimi czasy wpadł mi ten motocykl w oko. Ale z tego co zauważyłem jest na tyle egzotyczny że na necie o nim dość mało.

Interesują mnie jakieś opinie.? Miał ktoś może styczność z ww. modelem.? 

Sam jeżdżę Pegaso z 1998, wdzięczny moto i bardzo "wygodny". Z minusów: singiel, który lubi szarpać na niskich obrotach, tragiczne światła mijania (widzisz że świecą i nic więcej ;) ), dostęp do części taki sobie, zazwyczaj trzeba poczekać i są relatywnie drogie (przynajmniej w przypadku mojego rocznika, a chyba zbyt dużych zmian w silniku poza układem zasilania to akurat nie było między tymi modelami) no i spalanie takie sobie, choć ten na wtrysku ponoć trochę mniejsze ma potrzeby w tej materii. Ogólnie fajny funbike, jak dla mnie na pierwsze moto - jestem bardzo zadowolony.

• 2 weeks later...

Dzięki Pan Konrad za odpowiedź.:cheers:  Nie mniej spodziewałem się że za dużo o Stradzie się nie dowiem. :unsure: Z tego co się wyedukowałem to Piec tam siedzi min. z Yamahy MT-03.
Więc z częściami takiej tragedii być nie powinno. Mimo naprawdę fajnej pozycji w siodle... to właśnie też Charakterystyka silnika. "Te szarpanie do 3000rpm" Jak i niewielka moc.48 Km. Powodują że przesiadając się z małej Sv-ki raczej bym się zawiódł. Może nie tyle co w Mieście, ale wylatując poza już tak.A dodając pełen rynsztunek i plecaka... Raczej nie chętnie bym się nim wybrał w trip po Pomorzu. :P

Aktualnie wzrok kieruje ku Versysowi 650 jak i Dl 650. ^_^