Jump to content

MA SA KRA, 636 na wykończeniu

Major
 Share

Recommended Posts

https://www.otomoto.pl/oferta/kawasaki-zxr-zx6r-636-ID6yRMDP.html

Na zdjęciach i po rozmowie wszystko cudownie. Po przyjeździe lawina zdziwienia.. na dzień dobry:
-pęknięcia i porysowania na lakierze perfidnie po szlifie. Z oby stron. Nie było ich na zdjęciach. Facet mówi że' bo jeżdżę na drodze z kamieniami i to one porysowały plastiki'.....brak słów! głupszej wymówki nie słyszałem ale to dopiero początek. Plastiki wokół czaszy popękane, trzymały się na może 2 śrubach.
Odpalamy i... po odkręceniu manetki manetka nie wracała. Zajebisty początek, a później za***isty dialog z facetem
Facet: - a bo nowe drążki zamontowałem bo tamte były porysowane i za mocno musiałem dokręcić.
Ja- Po co zmieniałeś? czyli był szlif?
-Nie, bo tamte były porysowane i mnie denerwowały
-ale te też są porysowane....
-Ale tamte były bardziej
No i poszedł po śrubokręt, poluzował tak że całe się kręciły i latały na boki, mówiąc że teraz jest ok. No po prostu jak w ukrytej kamerze.....

Wsiadam na moto i jadę.... Czasza na dziurach latała jak szalona góra-dół. Odkręcam manetkę i.. 0 reakcji. Zamulona tak, że szkoda gadać. Nie wiem czym to jest spowodowane ale jeździłem w tym dniu na 3 innych i z tą zdecydowanie było coś nie tak, nie szła. Dodatkowo poziom oleju poniżej minimum.
Gość miał z 20-24 lata, mówił że rok nią jeździł w takim stanie i było ok... szkoda słów. Nie kupujcie bo przez takiego idiote później można zginąć na drodze, bałbym się takim złomem 100km/h pojechać.

Przestrzegam i mam nadzieję ze nie trafi na nią żaden małolat który się nie zna i odjedzie zadowolony...

Pozdrawiam!