Jump to content

Ślub Odi'ego i Alexandrettty :))

Odi
 Share

Recommended Posts

Hej wszystkim.

Co prawda jestem tu od niedawna, ale sercem i ciałem z motocyklami od szkraba, a na kołach hulam od 7go roku życia. Mam małe pytanie do łódzkiej braci motocyklowej, z którą szczerze mówiąc jeszcze się nie zdążyłem zapoznać (w sierpniu ub, roku musiałem sprzedać moją kawkę i na razie zasuwam katamaranem)...

Przechodząc do sedna. Czy miałby ktoś ochotę zrobić mi tą przyjemność i odprowadzić mnie i moją przyszłą żonę do Urzędu Stanu Cywilnego w Łęczycy, 2 września 2017 roku o godzinie 15:00?? Kilka osób z Kutna zapowiedziało, że będzie. Ja wraz z Olą, jeśli się uda, także podjedziemy tam na dwóch kołach. Wyjazd będzie z miejscowości Leśmierz koło Łęczycy (jakieś 5-6 km) do USC i z powrotem.

Nie mamy żadnego przyjęcia dla rodziny ani tradycyjnego wesela, zamiast tego mamy imprezkę i popijawkę dla znajomych w wieku poborowym i po-poborowym :)) KAŻDEGO chętnego zapraszamy na kielicha przy dobrej muzyce i w dobrym towarzystwie. Jak się poznawać to z przytupem i od razu na całego :biggrin: Jest spore mieszkanie, jest gdzie spać i jest gdzie rozłożyć namiot jeśli będzie potrzeba. Ewentualnie weźcie materace :smile:

Jeśli będziecie moi drodzy bracia i siostry chętni to dajcie znać tutaj, lub na PW.

LwG.

----------------------------

(>(>.(>.<(>_<)>.<).<)<)