Jump to content

Ślub Siostry -> Gorąca prośba :) (12.08.2017)

Lukas
 Share

Recommended Posts

Chciałbym zrobić siostrze niespodziankę a zarazem byłby to jeden z prezentów dlatego w Imieniu Siostry

Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich motocyklistów, motocyklistki oraz plecaczki na Uroczystość zawarcia Związku Małżeńskiego w dniu 12.08.2017 o godz: 15:30 w Urzędzie Stanu Cywilnego przy Ul.Zgierskiej 71 w Łodzi

Wiem że w tym dniu również Nasz Forumowy Kolega ma swój dzień, nie chcę robić "konkurencji" itp (zbieg terminu) dodatkowo jest to czas wakacji i urlopów dlatego też będę bardzo wdzięczny jeśli chociaż przyjedzie parę osób na swoich lub nie swoich sprzętach :P 

Wierze że uda Nam się wszystko połączyć ponieważ jesteśmy licznym forum i jedną wielką rodzinom. Dla przybyłych nie zabraknie podziękowań w różnych postaciach (m.in przemówienie i %%%%)

Zbiórka odbędzie się o 15:00 na stacji Circle K przy ul.Zgierskiej 65 w Łodzi a o godz: 15:15 wyjedziemy jedną grupą pod USC. 
Po Zaślubinach przejazd na salę a wkrótce wrzucę mapę przejazdu.

krzychoslav

ups.. forumowy kolega StefanPL tego dnia ma obstawkę, więc ja wybieram się do niego na pewno.. :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

SV1000S

icon3.png

• 3 weeks later...