Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Spała potem rybka w Sulejówie,

wyjazd o 14ej z pod galerii stary młyn w Andrespolu ( rokicińska))

 

wyjazd super :smile: tylko znowu litry się trochę pozamulały :P ale jak mało palą :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd super :smile: tylko znowu litry się trochę pozamulały :P ale jak mało palą :P

 

Po dzisiejszym wypadzie z dziewczynami spalanie spadło z 12 na 6 litrów szok ! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym wypadzie z dziewczynami spalanie spadło z 12 na 6 litrów szok ! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

nic tylko z nami jeździć :smile:

 

oszczędność dla portfela i trening cierpliwości w full pakiecie :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi przyjemność jak będę chciał jeździć ekonomicznie to sobie skuter zakupie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif nasze motungi musz a swoje spalić :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma ktos ochote to dzisiaj latamy. Spotykamy sie o 21 pod MC donalds na widzewie a pozniej lecimy na Della . Mozna sie bedzie po miescie pobujac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje że zdążymy z Mario. Na dellu będziecie na rondzie?

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzięki Gerwazowi wpadłem na to info http://ptpmotocykle.hpu.pl/forum/viewthread.php?forum_id=22&thread_id=235&pid=1422

 

Ktoś chętny polecieć??

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry dzionek. wraz z naszym forumowym kolegą Puchatem robimy trip po sklepach. trasa:

1. spotkanie 10.00 McDonald pod hotelem Qubus przy mickiewicza.

2.- Wólczańska do Motorwings

3. MotoLoto Kilińskiego

4.Koronado Przędzalniana

5.MTTR Północna

6. Wolfmoto Drewnoska

Wiadomix śniadanko na Maku podstawa, potem robimy traske. którą planuje skończyć zawitaniem u Jakubko w warsztacie na Drewnoskiej. jak cos macie do mnei na profilu kom. na przystankach bede ogarniał łączność. 10.20 startujemy

Edytowane przez GerwazKNZ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze w tym domu siedzę a to przecież zut kamieniem odemnie ja sie daniel33650 wybiore o ile pogoda bedzie tyle ze puszka

 

JA LECE TEŻ ALE ZALEŻNE BĘDZIE OD POGODY JAK COŚ TO DRYN DRYN WYKONAM DO CIEBIE

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 trochę za późno. Polatamy dzisiaj z kumplem od 20:30 Ktoś się gdzieś ustawia?

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...