Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

jechałyśmy z łodzi na zgierz piątek kutno gostynin włocławek potem wzdłuz wisły do płocka i znów gostynin, drogi fajne ruch niewielki

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kpt. Bomba

znam doskonale.

mam dzialke na wylocie z gostynina w kier plocka i stawialem tam pierwsze kroki na moto.

jakbyscie sie kidys wybieraly to chetnie sie podepne i pokaze troche okolicy. w miare checi bedzie tez mozna to zakonczyc grillem :smile:

nie wiem tylko w nast niedziele bede w stanie po sobotnim koncercie ;)

bylyscie nad jez lucienskim czy przelecialyscie tylko obok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeleciałyśmy obok :smile: chociaż w sumie nad jakimś jeziorem byliśmy tylko nie wiem co to było :smile: na zdjęciach będzie to może zidentyfikujesz :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jeziorko pomiędzy płockiem a łąckiem chyba nosi nazwę koszelówka

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 22:00 Pewnie zrobię jakąś rundę zanim pojadę do domu. Będę podglądał temat czy ktoś się znajdzię. Startuje w centrum, ew moge gdzieś podlecieć...

PZDR

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie czarna vtr-ka :riding: wczoraj łapał nie złe piony...Lone ma pewnie fotki :drool:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem na dellu z 30 min temu, zrobiłem po 2 kursy ale śmigać solo to nie porozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dawał...pełen spokój... :riding: :riding: i opanowanie.. :decayed: :decayed:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyygy a ty nie stałeś dzisiaj pod selgrosem przy pabianickiej ?

 

Latałem po całej Łodzi ale tam akurat mnie nie było:)

Jak wracaliśmy z nocnych wojaży widziałem koło 23:00 grupkę za przestankiem na dellu ale już byłem za mocno rozpędzony / pozdrawiam

 

Ps. Dzisiaj zakładam bieliznę :P

Edytowane przez Zyygy (wyświetl historię edycji)
:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...