Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pustą lodówkę - może jakieś jedzenie cywilizowane (czyt. nie kebab, fast-food itd.) :riding:

 

Jakaś 20'sta?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontan wymyślony przed chwilą.

Wypad na TOR do Radomia. Ruszamy o 12:30 z okolic Portu Łódź.

Jeśli ma ktoś ochote się przyłączyć zapraszam.

 

507 40 45 49 LANS

 

Prędkość 150 w góre :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5h za późno napisałeś chyba,że moich namówię i dołączymy.

 

Napisalem w chwili ustalenia wypadu :biggrin:

Zrobilismy z 400 km dzisiaj.

Tor w Radomiu calkiem niezly, tyle ze w ndz troche drogo , 150zl wjazd.

Podobno w tygodniu okolo 80 zl. (Pn, Sr, Pt).

W niedziele czynny do 17 dla motocykli, nastepnie ruszaja kartingi. Polecam super frajda na takim torze :smile: Mozna normalnie driftowac w zakretach nimi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem w chwili ustalenia wypadu :biggrin:

Zrobilismy z 400 km dzisiaj.

Tor w Radomiu calkiem niezly, tyle ze w ndz troche drogo , 150zl wjazd.

Podobno w tygodniu okolo 80 zl. (Pn, Sr, Pt).

W niedziele czynny do 17 dla motocykli, nastepnie ruszaja kartingi. Polecam super frajda na takim torze :smile: Mozna normalnie driftowac w zakretach nimi :biggrin:

 

A co trzeba zrobić, żeby na tor motocyklem wjechać? Jakieś obwarowanie co do stroju, czy np odkręcenia lusterek i kierunkowskazów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co trzeba zrobić, żeby na tor motocyklem wjechać? Jakieś obwarowanie co do stroju, czy np odkręcenia lusterek i kierunkowskazów?

 

Nie ma zadnych wymogow. Jedynie trzeba miec kask.

Placisz, spisuja z dowodu, zakladaja Ci papierowa bransoletke, dzieki temu mozna wjezdzac i wyjezdzac poza teren toru. Obok jest stacja Orlen i bar.

W ndz najlepiej przyjechac od rana, czas jest wtedy do 17.

W tygodniu polowa ceny, wiazd dzielony na 2 tury (od rana do 13 i od 13 do wieczora, czy jakos tak).

Jesli chodzi o motocykle, jezdza tam wszystkie typy, nie tylo szlifiery.

Amen -koniec off topa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnych wymogow. Jedynie trzeba miec kask. Placisz, spisuja z dowodu, zakladaja Ci papierowa bransoletke, dzieki temu mozna wjezdzac i wyjezdzac poza teren toru. Obok jest stacja Orlen i bar. W ndz najlepiej przyjechac od rana, czas jest wtedy do 17. W tygodniu polowa ceny, wiazd dzielony na 2 tury (od rana do 13 i od 13 do wieczora, czy jakos tak). Jesli chodzi o motocykle, jezdza tam wszystkie typy, nie tylo szlifiery. Amen -koniec off topa

Brzmi nieźle ;) Jak tylko się naumiem lepiej jeździć to się wybiorę.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie trzeba mieć crach padów, gmoli? Bo rózne opinie słyszałem, oczywiście skrajnie różne, a tez chciałem się wybrać, fajną opcją jest też Lublin, czynny w sb i nd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj 15 spontan - trasa do ustalenia - wstępnie kierunek na warte dookola zalewu, szamanko i powrot:-)

jak ktos ma ochote to piszcie bo wczoraj tel zgubilem w trasie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie trzeba mieć crach padów, gmoli? Bo rózne opinie słyszałem, oczywiście skrajnie różne, a tez chciałem się wybrać, fajną opcją jest też Lublin, czynny w sb i nd.

 

Crashe są obowiązkowe,ale nie w trosce o motocykl, tylko o olej wylany,w razie gleby,na ich posrany asfalt.

Nie wpuszczają też z klatką i innymi wystającymi elementami,które mogą uszkodzić w|w asfalt. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peku a Panie nie mogą jechać :P ????? tak sobie o tym pomyślałem że zaraz będzie lawina typu "AAAAA MYYY??????" a może mają ochotę dlatego ta uwaga :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crashe są obowiązkowe,ale nie w trosce o motocykl, tylko o olej wylany,w razie gleby,na ich posrany asfalt.

Nie wpuszczają też z klatką i innymi wystającymi elementami,które mogą uszkodzić w|w asfalt. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

 

To crashe nie zniszczą asfaltu a klatka tak? dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dzisiaj miałby chęć na małą wycieczkę ok.godziny 18'stej? :riding: Kierunek nie jest mi bliżej znany - może Spała/Tomaszów? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...