Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

masz kolego moje wsparcie...... też niestety należę do tych którzy przed 20-21 nie dają rady wyciągnąć sprzętu z garażu.....

 

@Bloodletter - to kobieta Dołączona grafika

 

Jeżeli chodzi o spotkania po godzinie 21, to ja odpadam. Nie lubię jeździć w takich godzinach poza miastem - po prostu nie czerpię z takiej jazdy zbyt dużej przyjemności, bo trzeba choćby bardziej uważać. Nie mam nic przeciwko, abyście takie spotkania organizowali, jednak tak czy siak będą to zwykłe spontany Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co? pasuje Wam ten termin? możemy zacząć od tego tygodnia :riding:

 

nie miałam na myśli jeżdżenia poza miastem (poza oczywiście moją drogą), ale raczej żeby pokręcić się po Łodzi, poćwiczyć trochę skręcanie, odrobinkę przyśpieszyć :riding:

 

oczywiście moja propozycja nie wyklucza innych, bardziej spontanicznych spontanów http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gif - takie spotkania nie będą kolidowały ze sobą, natomiast świetnie się uzupełnią :biggrin:

Erst wenn du laut bist, wird man dir zuhören.

Und wenn sie taub sind, dann lass sie spüren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze poprostu ktoregos razu umowic sie na piwko wieczorem ale bez moto :smile:...a przy okazji obgadac kiedy o ktorej z kim i gdzie :biggrin: podobno po % lepiej sie dogaduje wiec napewno cos zostanie ustalone :biggrin::D

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko sponatan, nie ma co się tak spinać i robić wielkich planów :)Dla Gosi (lub innych forumowiczów), jeśli będziesz o 20.00-21.00, to tel. masz w dziale kontaktów,wyślij smsa wcześniej i podamy gdzie jesteśmy lub umówimy się w konkretnym miejscu i podjedziemy,z reguły się śmiga między Dellem - parapetem (na Piotrkowskiej) - a knajpą w Kruszowie,(oczywiście są wyjątki...)i nie ma co ustalać konkretnych dni, bo i tak nigdy wszystkim nie będzie pasować lub pogoda nie wypali

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez zapisz sobie czyjs numer i w razie czego dzwon :smile:) wtedy sie nie zgubisz :smile:)

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mario:z tymi numerami tel to jakoś jest ciężko w dziale kontakty.Wybrałem się i koło della byłem około 20 ale nikogo nie spotkałem.Później na pietryne uderzyłem ale tam też nikogo.Jakoś ciężko się złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy o 19'stej na Dellu, później w McDonald's ok.20, a o 21 na Pietrynie :smile: Także wystarczyło pisać, dzwonić i byśmy się złapali :)PS: Najlepiej przyjeżdżać na zbiórki, bo później faktycznie trudno się zgrać.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mario:z tymi numerami tel to jakoś jest ciężko w dziale kontakty.

Ja siedziałem na pietrynie do 0:30 (z małymi przerwami ;)a nr telefonów podane są w /Działalność forum/KONTAKT MIĘDZY FORUMOWICZAMI

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez nie dotarłam...ale bylam tankowac tak ok 20 kolo McDonalda i kilku motórzystów widzialam.... :decayed: :decayed: i chyba to wlasnie byliscie wy chlopaki :biggrin::decayed:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy: czwartek (25.08.2011), godz. 19.00-24.00gdzie: parking przy skrzyżowaniu Sienkiewicza/Piłsudskiegohttp://maps.google.pl/maps?saddr=51.759984,19.462352&hl=pl&ll=51.759887,19.462315&spn=0.001599,0.003197&sll=51.759686,19.462315&sspn=0.001599,0.003197&vpsrc=6&mra=mift&mrsp=0&sz=19&t=h&z=19cel: latanie bez zobowiązań, wietrzenie motoatrakcje:zbijanie bąków, zjedzenie mac-kwacza lub ciepłego-dogauwaga!!! istnieje możliwość poruszenia tematu sensu życiaWSTĘP WOLNY

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Profi, to nie nasza grupa :smile: Chłopaki tam latają, ale z tego co wiem, to jeżdżą do odcięcia, także po mieście to min.160km/h - nie dla mnie taka jazda Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...