Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

... wieczornej prędkości powrotnej :riding: Następny wylot już w czwartek po spotkaniu pod Centralem ...

Tym razem mam zamiar zabrać się z Wami :smile: Oczywiście jadę z plecakiem. Nie martw się Okrutna, my też mamy takie "lotne prędkości". Spoko, zgramy się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? Nikogo? Czekam pod centralem. Ktoś pisał że 18:30 19:00 może się pojawić.

 

Jak tak dalej będzie, to sam robię rundę po okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek napisałeś o 18:48 ze pod centralem,ja dopiero otworzyłem wtedy oko a gdzie jechac po moto i dotrzec do łodzi?? dlatego mnie nie ma:)

 

No wiem wiem. Ale zjadłem coś na obiad i taka mnie ochota naszla, bo dawno nie jeździłem. Odzewu nie było, więc napisałem szybko o tej 19:00 i pojechałem. Stałem tam z 25 minut. A w końcu pojechałem na poszukiwanie burzy. Niestety nie udało sie.

 

http://gdziejestburza.pl/

 

Ja bym nie rydzykowal :smile:

 

Hehe zmoczy chłopaków :smile: Ale na te upały deszcz to super sprawa

 

Chłopaki, co Wy tacy pesymisci? Naprawdę szukałem tej burzy, nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz grzmi (przynajmniej nad DELL'em). kończę robotę o 24, mam nadzieję, że już będzie po burzy (tak gorąco dziś, że przyjechałem w krótkim rękawku - dzieci, nie naśladujcie :biggrin:) :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kumplem o 20:30 wyskoczyłem na Kleszczów ale w Wadlewie polecieliśmy na Łask i do Pabianic spowrotem,w ostatmniej chwili zdażyliśmy przed burzą :smile: W kolumnie wykorzystany limit szczęścia,adrenalinka podskoczyła tak więc dzień udany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, co z ta Kolumną? Ostatnio tez ktos tam limit szczęścia sprawdzał

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że dziś nie będzie burzy :smile: znów w krótkim rękawku do roboty (DELL).. a kończę za ponad godzinę. może ktoś będzie o tej porze, bo spać nie może ? ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zakaz kąpieli byłem tam chyba z 15 razy i zawsze się kąpaliśmy a ostatnio jak tam byłem to nie było wolnego miejsca. Tyle że nie polecam kąpieli osobom które nie umieją pływać bo przy brzegu zaraz jest spad i kto wie ile metrów w dół :sad2::smile:

motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może mnie jutro na Słowację odwieziecie - tak o 8 rano? :]

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam tam tyle razy i nie było znaku a nawet jak jest to nie zdarzyło się by ktoś wpadał tam i sypał za to mandatami, jedynie to zdarzało się że wpadali jak było za głośno i za każde auto stojące w lesie 100zł kwitek

motox.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam tam

 

???

skoro chcesz tam sie kapac ,to sie kap...ja tam kiedys dzialke wynajmowalem i calymi dniami siedzialem w wodzie,az wprowadzili zakaz...

moze jak ciala wyplynely ,to go cofneli ? *

 

 

 

*czarny zart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie w morzach i jeziorach też się topią i nikt zakazu nie wprowadza ;) tam teoretycznie nie można się pluskac bo teren prywatny kopalni i niebezpiecznie jest ale kto na to patrzy jak 30 stopni za oknem... tak jak pisalem wczesniej odradzam tym co nie potrafia plywac bo to jak by skoczyc z samolotu bez spadochronu... Poza tym według google maps ludzie są nie nad Rydwanem tylko Żwirownią... dla mnie najększy minus to: full ludzi i hałaśliwe skutery wodne... bo tez bywaja :sad2:

 

http://maps.google.com/maps?q=rydwan&hl=pl&ll=52.064602,19.826589&spn=0.023059,0.066047&sll=51.93324,19.66058&sspn=0.092507,0.264187&safe=strict&hq=rydwan&t=m&z=15

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...