Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę pojechaliśmy tam o 12;00 i spokojnie mieliśmy dobrą miejscówkę. Inna sprawa, że 11;30 był tam już Jarek z Pauliną i zajęli :biggrin:

Bardzo fajne miejsce i miło spędzony nad wodą czas - polecam. Fakt, jest głęboko no ale jaki sens jechać nad wodę jak się nie umie pływać? A opalać można się wszędzie :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to prawda że motocykliści to "zwierzęta" stadne :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany wypad i myślę, ze Turbina w Spale bardzo dobrze sprawdziłaby się jako miejsce wylotów po czwartkowych spotkaniach. Dzięki raz jeszcze ekipie za fajny wyjazd,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na rydwan jeżdże na ryby maksymalna głebokosc to 40m

 

to na takiej głębokości jeszcze ryby są ? :smile:

 

mój komputer nurkowy przymocowany na lewej łapie pokazał pewnego pięknego dnia przy samym dnie około 23m.

no, chyba, że nie trafiłem w jakiś wykopany głębiej grajdołek ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój komputer nurkowy przymocowany na lewej łapie pokazał pewnego pięknego dnia przy samym dnie około 23m. no, chyba, że nie trafiłem w jakiś wykopany głębiej grajdołek ;)

Tam jest jeszcze 17m mułu :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie polecieliśy do Spały w "kameralnej"grupie , pogadaliśmy , zjedliśmy :smile: Dziękuję wszystkim Panom za niezwykłą tolerancję co do mojej wieczornej prędkości powrotnej :riding: Następny wylot już w czwartek po spotkaniu pod Centralem , chętnych zapraszamy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie jest w Rochnie, miedzy koluszkami a brzezinami

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...