Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Więc do zobaczyska :smile:

 

Tak dla zebrania informacji dla reszty:

Zbiórka o godz. 11 na stacji LukOli przy skrzyżowaniu Pabianickiej z Jana Pawła ( przy tej stacji jest MC )

Jedziemy nad rzekę ( którą zaproponował kolega ), odległość od łodzi 44km.

Poleżymy, pokąpiemy się i byśmy wracali do domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł, mam materac taki dmuchany za 15zl z techo :smile: pogadam z plecakiem i może do Was dołączymy :smile:

grill przenośny też jest, kiełbaski tylko jeszcze brak.

 

a może ew. Rydwan (za Strykowem) albo Zalew Sulejowski (w Kruszowie odbijając w lewo - fajna trasa) na małe popluskanie?

ew. jezioro Białe, ale to już około 100km od Łodzi. za to trasa miła.

 

ps. zapomniałem, więc dopisuję. ja będę jechał około 13 dopiero, bo od rana chcę skoczyć na spacer na bajzel, bo dziś nie byłem..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. zapomniałem, więc dopisuję. ja będę jechał około 13 dopiero, bo od rana chcę skoczyć na spacer na bajzel, bo dziś nie byłem..

od 8 jest to do 11 kupa czasu :P też się rano wybieram...

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ldzań zamkniety,szlaban stoi,siatka i rowy wykopane zeby nie wjeżdżać

 

ale, że co kwarantanna jakaś czy jak ;) całą miejscowość pozamykali i dostęp do rzeki???

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 11 na stacji i jedziemy nawet jak od strony Ldzania się nie uda to rzeka jest długa :smile: potem wpływa do Widawki i też jest ładnie... na pewno znajdziemy miejsce by odpocząć i zamoczyć tyłki :smile:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my na około 12 na tej samej stacji i jedziemy pod Dęby - Kwiatkowice Las super jadło i tanio i chyba nad Wartę.

Zapraszamy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na Rydwanie z grillem, kielbaskami, boczkiem na patyku i.. dmuchanym materacem ;) nie ma to jak kufer na moto.

ludzi full, jak zawsze na Rydwanie w niedziele, ale woda swietna, chlodna, wiec po kilku km idealna. bysmy sie tak kiedy wieksza ekipa wybrali, z grillem rzecz jasna. tudziez lechem, bez % ;) a teraz.. viva Espania! :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to ale brzmi dobrze ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Tych co nigdy nie byli na Rydwanie (żwirowni) ��d� - Mapy Google

Jedyny minus jak dla mnie to dość niebezpieczne gliniane dno które bardzo szybko się "kończy" jak ktoś nie umie pływać to nie ma czego tu szukać :sad2:

 

Dołączona grafika

 

dodano grafikę, jak zalew wygląda od mojej ulubionej strony :smile:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i daltego ja tam nie bywam :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem fajnie :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywalem i polecam ale nie w weekend, chyba ze ktos lubi dluzej szukac miejscowy albo wstawac wczesniej rano, zeby tam byc pierwszy

generalnie w tygodniu jest super tyle, ze trzeba zalatwiac wolne w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...