Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ma sie rozumiec ze nocleg tez zapewniasz ? :P

 

No jakieś wolne miejsce się znajdzie :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też mógłbym gdzieś się przejechać ok.13, tylko pytanie jaki kierunek?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie mam planów http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif dla mnie wszystko jedno :riding:

 

Idę polatać w koło komina

nara

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów i koleżanki. Zaczynam swoja przygode z motocyklami i poszukuję ludzi z którymi mógłbym troszke pojezdzić i czegoś sie od was nauczyć :smile: Chwilowo jeżdże sam wkoło i staram sie opanować swoja maszynę :smile: liczę na wasze wsparicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore przenosnego grilla, kielbaske, i jakis boczek, i jade gdzies cos upichcic. albo czarnocin, albo zalew sulejowski, innego pomysłu nie mam, może coś jeszcze wpadnie do głowy ;)

 

jak ktos ma jakąś małą kiełbaskę, co by się zmieściła na przenośniaka, i chęć się przyłączyć, gdzieś za godzinę, góra dwie wyjeżdżam z plecakiem ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję tornister namówić, ale wcześniej niż o 15 nie wystartuję ,napisz dokąd jedziesz , może dojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 20 min jadę do garażu po moto, więc wyjadę około 14:45.

jadę finalnie do Czarnocina - chmurzy się lekko, co by ewentualnie nie zmoknąć ;)

telefon biorę, ale tylko jako gps, więc jak ktoś chce jechać, 20 min jestem na forum ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest dokładnie to bajoro?-też się nudzę.

Podjechał bym jak by coś http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

 

Trzeba skręcić z maratońskiej w tą ulice gdzie jest WORD przejechać za tory kolejowe i tam jechać wzdłuż asfaltu, później za laskiem się skręca w lewo jak dobrze pamiętam, później znów w lewo. ciężko to tak wytłumaczyć :P a wieczorkiem ktoś wybiera sie na DELLa bądź zakręt?

 

 

Witam szanownych kolegów i koleżanki. Zaczynam swoja przygode z motocyklami i poszukuję ludzi z którymi mógłbym troszke pojezdzić i czegoś sie od was nauczyć :smile: Chwilowo jeżdże sam wkoło i staram sie opanować swoja maszynę :smile: liczę na wasze wsparicie

 

WOW, zaczynasz przygode z moto o litrowej R1? :ohmy2: Powodzenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba skręcić z maratońskiej w tą ulice gdzie jest WORD przejechać za tory kolejowe i tam jechać wzdłuż asfaltu, później za laskiem się skręca w lewo jak dobrze pamiętam, później znów w lewo. ciężko to tak wytłumaczyć

Dziękulski-ale chyba coś zaczyna kropić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i od głowy tylko zawsze Nią myśl. Wydaje mi się ze to przesada zaczynać od litra, zacząć od sporta 600ccmktóry ma 80-100km do już odważne. Ale życzę rozsadaku i rozwijania umiejętności by ogarnięta 125 nie zrobiła Cie na mieście:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę was uświadomić, że to wątek o spotkaniach! - Koniec pitolenia.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Suchy. Wracając do tematu też wybrałbym Cie na to `bajorko`na rtk ale nie wiem gdzie to jest. Jest tam jakaś atrakcja? :-) może wieczorem koło 21 będę jechał na rtk wiec jeśli ktoś by jechał w tym czasie chętnie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...