Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

mowie coś się pierniczy :sad2:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ktos lata jakos wieczorem ?:biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na 18 musze wyskoczyć na 20 min w aleje politechniki. jakby ktoś potem chciał się gdzieś przejechac to dzwonic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, masz racje. Ja dziś po garazowych modyfikacjach motocykla, uczynilem rundę po moim osiedlu. Bardzo fajnie.Dziś mimo kiepskiej raczej wietrznej pogody, pojechaliśmy na zapiekanki do Kalisza. Przy okazji trafiliśmy na festyn w parku miejski. Było bardzo fajnie.A moze jutro by ktoś chciał pojeździć? Tylko nie wykrecajcie sie zła pogoda.Nie ma złej pogody tylko zły strój :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grinch dawajcie mi znać kiedy latacie, to ja się chętnie do was podłączę. W niedzielę nie dało rady, bo i ja i druga połówka byliśmy mocno nastawieni na driftowanie i nie daliśmy się namówić, ale jeśli wcześniej się ustawimy to na pewno polatamy :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamja dzis mam całkowicie wolne wiec ok 13 30 moge byc na maszynie jak ktos tez bedzie latał chetnie sie podłacze i jakas rundke zrobie ja stacjomuje w lodzi ale nie ma problemu gdzies podleciecpls info na gsm 668033508.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma ochote to zapraszam z nami. Lecimy do Lowicza przetestowac nowy odcinek autostrady, pozniej gdzies posiedzimy i na 19 jedziemy na forumowe spotkanie .Ustawiamy sie o 14:45 na stacji benzynowej Sosnowiec, przed rondem w Strykowie. Koniec ulicy Strykowskiej.Lecimy w kilka maszyn. Gdyby cos to 507404549

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Ja nowy odcinek dziś autem przejechałam i wszystko było by super gdyby nie te dziwaczne uskoki i nierówności. Jak motocykle sobie radzą? Jestem ciekawa opinii po dzisiejszych testach :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Doroti, myślę że bez problemu ktoś zabrałby Ciebie jako plecaczek na rundę dookoła Łodzi :riding: ewentualnie dałbym Tobie się przewieźć gixxem - myślę że nie testowałabyś crash padów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś na moto przejechałem cały odcinek - Stryków Warszawa i powrót. Faktycznie nierówności (uskoki) są, ale da się jechać. Miejscami jeszcze sporo piasku na asfalcie. Odcinkami brak ogrodzenia i zwierzaki mogą dostać się na autostradę. Gdy rano w radio mówili o błąkających się tam jeleniach, myślałem, że to żarty. Tymczasem w drodze powrotnej zauważyłem wyraźnie oznakowane migającymi światłami tablice - ostrzegające przed zwierzętami. Kilkanaście kilometrów za Warszawą na asfalcie ogromna plama krwi prawie 2 metry asfaltu- ktoś tam zmasakrował zwierzaka. Do tego oczywiście nie ma jeszcze stacji benzynowych, braki ekranów - przy silniejszym wietrze dziwnie się jedzie (podmuchy w miejscach nagłych braku ekranów), w kilku miejscach brak barierek, jest chyba po jednym parkingu na obie strony, z kibelkiem. widać, że wszystko świeże, jeszcze nie porosło i wykopy z piachem widać. Ogólne fajna trasa... i do Wawy można przejechać ekspresowo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktoś gdzieś na jakiś basen dziś? chętnie bym popływał po 2 dniach kładzenia płytek gipsowych w mieszkaniu ;)wstępnie nasuwa mi się Uniejów, ale jeśli ma ktoś jakieś miejsce, gdzie nie będzie tyle ludu, a można popływać i np. posiedzieć w bąbelkach, dajcie znać ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaquzie dopiero byliśmy w Uniejowie w czwartek i moczylismy d*pa na termach prawie 3 godz :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek i piątek robiłem to:

Dołączona grafika

dupska nie ruszyłem z domu ;)

czas najwyższy, stąd pomysł ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...