Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

no próbuję zgwałcić ekipę na przelot gdziekolwiek jutro o 14-stej, ale oddźwięk mizerniutki - buuu

No niestety, smierdze we fabryce do 16 :sad2:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś bez moto - za to zapraszam chętnych na piwo i muzykę na Hurt i Elektryczne gitary. Kumpel dzwonił i z tego co mówił to impreza jest na Uniwerku, Hurt od 19:00. Zapraszam na piwko - bez moto oczywiście jak również tych, którzy napić się nie chcą :biggrin:

 

 

Lokacja dla tych co do mnie dzwonią i nie wiedzą gdzie:

http://maps.google.pl/maps?saddr=pomorska+lumumby

Jak tam dojedziecie to już znajdziecie - nie wiem dokładnie gdzie będzie scena :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chetny po 18 dzis polatać to pisać :biggrin: tym razem myśle ze sie odnajdziemy :smile:

Bleft, a Ty latasz tym LC4 po szosie, czy coś innego. Jakaś luźna nawierzchnia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pytam w celu "wizualizacji" Ciebie i Twojgo KTM'a w odpowiednim terenie :)Bo jednak taki KTM'mik to lubi teren. Jest sporo lżejszy od mojego TA.KTM 160 kg, a moje TA 220 kg.Nie chciałbym aby się okazało, że Ty w kopny piach wjedziesz i przejedziesz, a ja gleba :)A z drugiej strony, śmiganie tylko po asfalcie, to lipa. Ja tam lubie jak jest nieco szutru, luźnego gruntu, może błota. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... schody, chodniki, babcie z torbami, dzieci w wózkach :DCzyli ja TransAlp'em też z miarę dam radę.Więc być może o 18:00 się uda, nie chce się jeszcze deklarować, ale biorę to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się dziś więcej ludzi na Della, jak długo tam urzędujecie? Jak będzie sucho i w miarę dobrze też wpadnę choć parę kilometrów mam ;)

Mariusz dziś piątek więc możliwe że będzie większa frekwencja ale byłem wczoraj i mogę powiedzieć że napotkałem około 20 motocykli w różnych grupkach, było też pare aut - w sumie cały czas do 23:30 się ktoś kręcił. Najwięcej ludzi jest chyba koło 20 - 21.Ja dziś pewnie podskocze właśnie coś koło 21.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie mały wypad nad wodę, a w drodze powrotnej zahaczyłem o Della, pasowałem tam jak pięść do oka z moim małolitrażowym wozidełkiem ale przynajmniej zobaczyłem was "life".Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było. Szkoda ze większość naszym na polskich drogach to sporty lub scigacze. Mało turystykow. Cóż widocznie takie są prawa rynku. Do kolejnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było. Szkoda ze większość naszym na polskich drogach to sporty lub scigacze. Mało turystykow. Cóż widocznie takie są prawa rynku. Do kolejnego spotkania.

Grinch w sumie na Dellu turystycznie się nie śmiga.; ] trzeba się kiedyś umówić na jakiś wypad w traskę - ja bardzo chętnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, gdzie wy byliście ;) podjechałem na spacer na krańcówkę około 22:00, postałem trochę z kilkoma nie zrzeszonymi na forum (przy okazji obejrzałem ładne żółte BMW, chociaż i K1300 podjechała..), potem zmieniliśmy rondo, bo padło hasło, że wezwali kolegów niebieskich ;)okazało się to faktem, bo koledzy podjechali za nami na 2 rondo ;)ale obyło się z uśmiechem, i bez problemów.. ;)powrót... piwo... zaraz bajzel.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, gdzie wy byliście ;) podjechałem na spacer na krańcówkę około 22:00, postałem trochę z kilkoma nie zrzeszonymi na forum (przy okazji obejrzałem ładne żółte BMW, chociaż i K1300 podjechała..), potem zmieniliśmy rondo, bo padło hasło, że wezwali kolegów niebieskich ;)okazało się to faktem, bo koledzy podjechali za nami na 2 rondo ;)ale obyło się z uśmiechem, i bez problemów.. ;)powrót... piwo... zaraz bajzel.

Żółte bmw i k 1300 to akurat panowie z którymi też rozmawiałem. Szkoda że sie nie zlapalismy. :smile: no i bajzel. Trzeba zakupić kufer. :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero co wróciłem :biggrin: Po 21 byłem na DELLu, ostro było pojechane :biggrin: Nawet kibiców z aparatami i telefonami kilku bylo :DW drodze powrotnej zachaczyłem o Juwenalia na UE i troche się zeszło :biggrin: zaraz do pracy a pozniej na bajzel :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi coś właśnie chyba śmignęła Twoja FZ1 Dexter ;)a kolegów fotografów z telefonami też widziałem na prostej ;) szukać na youtubie filmów :]

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele mam zamiaar zrobić mały spacer w strone Bełchatowa jak nie bedzie padać ;) w celu spradzenia moto po przeglądzie przed długą trasa do Włoch. Ktoś chętny ? w godz ok 10:00 ustawka BP na Rzgowskiej ,mam nadzieje ze ktos przyleci

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...