Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Aidekk, przez chwile mi mignales, ale pojechałem sobie bez zatrzymania.Ja tez nie chciałem jechać z tymi mocarzami, bo to inna liga.Zrobiłem tak jak Ty, pojechałem sobie sam. Szkoda tylko ze sie nie zadaliśmy.Stał mój TransAlp, dziwne ze nie widziałeś.Gościu, my sie jeszcze nie znamy więc cóż, także do kolejnego. Ja tam byłem do około 18:50. Trochę rozmawiałem ze scigaczami, ale nie pojechałem z nimi. Do kolejnego.PS: koniecznie zapiszcie sobie mój numer telefonu. Ja także zacznę wpisywać do telefonu wasze numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk, my to chyba koło siebie mieszkamy, wnioskuje po poście z bzem.Ja na osiedlu Botanik niedaleko wejścia do Botanika.Trzeba by się jakoś spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidas mieszka w myjni na Retkinii - http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod drugim wałkiem :biggrin: :D :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak kilku nas był z forum pod Profii... tylko się wymieszaliśmy ze "ścigaczami" , nie było wiadomo kto jest kto i w końcu ja z bleft-style sami pojechaliśmy na Della :smile:

 

Następnym razem trzeba opracować jakieś znaki rozpoznawcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja ze Smooth byłem wiec było chwile na nas poczekać i sie porozglądać :biggrin: fakt ze tam zawsze jest dużo osob jeszcze z ekipy "na gumie" ale można sie rozpoznać :biggrin: a tak w ogóle ja Łukasz później jak wracałem to jeszcze na PRofi podjechałem na stacje i pojechałem z nimi znów na della ale myśle że juz za ta ekipa byłoby ci cieżko nadarzyć ...starzy wyjadacze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja ze Smooth byłem wiec było chwile na nas poczekać i sie porozglądać

No podjechałem pod chłopaków i szukałem bleftowego supermoto, ale nie widziałem nic takiego. Nawet zagadałem skąd oni, tylko żeby się z nimi nie mieszać podjechałem pod wejście od Profi. I bardzo proszę szanujmy swój czas. Umawiamy się na 18;00 to do max 18.15 czekam (i tak czekałem tym razem). Ludziska szanujmy swój czas!Tak czy inaczej klapą był brak numeru tel do blefta - byłaby inna ustawka. Przemka numer już dodałem i w razie czego będę dzwonił.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedzie padac to mozna podleciec i zobaczyc co to takiego ;)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uniwerek medyczny, to będzie na co popatrzeć. I nie mówię tu o motocyklach... chyba się wybiorę.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hostessy poprosimy w bikini :biggrin: a będzie nas mnogo :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak hostessy beda w bikini to Przemski nawet na rowerze przyjedzie :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak kilku nas był z forum pod Profii... tylko się wymieszaliśmy ze "ścigaczami" , nie było wiadomo kto jest kto i w końcu ja z bleft-style sami pojechaliśmy na Della :smile:

 

Następnym razem trzeba opracować jakieś znaki rozpoznawcze ;)

 

A to Ty na tym fajnym Buell'u byłeś :smile:

A ja stałem tuż obok Ciebie. Wiśniowy TransAlp z kufrem centralnym.

Oj faktycznie znaki rozpoznawcze są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hostessy poprosimy w bikini :biggrin: a będzie nas mnogo :smile:

Marzenia - podobno mają być w kitlach i za darmo zastrzyki w dupsko serwować - hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że na Dellu nikogo nie było wczoraj, tam wcześniej niż 20-21 nie ma co jechać. Ja byłem po 20 i kilka osób z forum spotkałem.Życie na Dellu zaczyna się w nocy, bo wieczorem za duży ruch i nie da się porządnie odkręcić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kończę kilka min po 22 dziś, więc będę na DELL'u ;)ps. jutro mam dzień wolny, może ktoś gdzieś coś?

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no próbuję zgwałcić ekipę na przelot gdziekolwiek jutro o 14-stej, ale oddźwięk mizerniutki - buuu

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kończę kilka min po 22 dziś, więc będę na DELL'u ;)ps. jutro mam dzień wolny, może ktoś gdzieś coś?

Właśnie jestem na dellu ale akurat wszyscy się zwijaja. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjechałem około 22:20, zrobiłem rundę wokół krańcówki, i tylko jakieś 1 moto mi śmignęło na prostej.więc ja śmignąłem tyłami della i pojechałem do garażu ;)ps. szkoda, kurde, bo bym się przejechał FZ1 :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjechałem około 22:20, zrobiłem rundę wokół krańcówki, i tylko jakieś 1 moto mi śmignęło na prostej.więc ja śmignąłem tyłami della i pojechałem do garażu ;)ps. szkoda, kurde, bo bym się przejechał FZ1 :biggrin:

;) a ja Kawą. ;) Pokrecilem sie tam jeszcze i potem podczepilem pod grupkę motocyklistów. Kilka kółek potem iron i doma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...