Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe dobrze że siekiera była tępa

Tak jak właściciel :P (chyba uda mi się zaliczyć matme :P )

Z tego całego grila to potem wyszło małe ognisko no ale może i dobrze bo bym na kiełbaskę do rana czekał

Przeważnie przy moim rozpalaniu itd, kończy się ogniskiem w grillu :biggrin: , zawsze jakieś urozmaicenie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko badz czujny na procentach :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nikt więcej nie chce polatać? Ludziska co jest z wami? Wacha jeszcze nie po 6zł :biggrin:!

jak cos mozesz do mnie podbic to sie ustali

Bartek, ja nawet nie wiem gdzie Ty mieszkasz więc ciężko podbić w nieznane. Zróbmy ustawkę w jakimś znanym miejscu i jedziem na wycieczkę :)ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk: Moze za slabo zachecasz ? :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk: Moze za slabo zachecasz ?

Może i słabo zachęcam, ale tylko napisałem i +4 osoby do wątku :DMoże być profi 18;00. Układajcie jakiś plan na wycieczkę bo ja w pracy siedzę i nawet nie ma czasu myśleć.P.S. - Bartek zapodaj numer kom bo w profilu nie ma a w razie obsuwy czy jakiejś nieprzewidzianej ewentualności lepiej dać znać, niż mielibyście czekać w nieskończoność.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się pisał ale nie wiem gdzie to Profi - tyle was nie widziałem ze niedługo do Aidka pse pana będę mówił hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się pisał ale nie wiem gdzie to Profi

A pamiętasz lokalizację tej myjki koło mnie na Kusocińskiego? Podjedź tam albo jak nie pamiętasz to na starą lokalizację Liberty Motors to Cię stamtąd zgarnę i polecimy razem. 17;30 wychodzę z domu.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie się ugadamy kolo tego Liberty Motors, bo na bazar się wybieram a nie wiem jak tam dotrzećd*pa zbita po raz kolejny - sorry Aidas, dopiero o 19 będę wolny - kiszka, ale gdybyście przypadkiem koło mnie jechali to daj cynk :riding:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojechali sobie :/

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem sobie sam, blefta nie było i nikt inny się nie pojawił. Nie przeszkodziło mi to jednak pojechać do Konstantynowa i posiedzieć sobie nad stawem :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dotarłam o 19 dopiero - jak tankowalam to ktos stal na Profi ale zanim skonczylam to juz go nie bylo - poza tym, ktory to na jednym kole po Włókniarzy pomykał (na wysokości Profi ok 19)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...