Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce łatwiejsze do ogarnięcia

Parking strzeżony znajduje się pod koniec ogólnego parkingu M1 ( bliżej krańcówki autobusowej )niestety nie umiem wkleić mapki ze znacznikiem... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

Albo masz Głowno, i zalew, można popływać kajakami, i to jest tutaj: http://www.zumi.pl/n...sId== a skoro piszesz o żwirowni, to zapewne chodzi Tobie o Rydwan, i to jest tutaj: http://www.zumi.pl/,...ointY=52.073344

myślałem nad głownem, a nie mogłem znaleść żwirowni http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png tak naprawde ustali się już na miejscu, odległości nie są duże pomiędzy dwoma zbiornikami. Dziękować za pomoc :DJak coś to widzimy się pare minut po 11, będe wcześniej :biggrin: do zobaczenia.plan trasy byłby taki brzezińską do Brzezin (trasa 72) w Brzezinach w Lasockiego a później cały czas prosto na żwirownie trasą 704

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie,Brzeziny sa kilka km ode mnie,tak wiec w takim wypadku dolacze do was tam.Bede czekac na stacji paliw Orlen przy pierwszych swiatlach w Brzezinach jadac od Lodzi.Bede czekac jakos od 11.15 tak wiec powinno byc ok.Dajcie znac,czy odczytaliscie posta dla potwierdzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK 11.00 M1się pojawię

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie,Brzeziny sa kilka km ode mnie,tak wiec w takim wypadku dolacze do was tam.Bede czekac na stacji paliw Orlen przy pierwszych swiatlach w Brzezinach jadac od Lodzi.Bede czekac jakos od 11.15 tak wiec powinno byc ok.Dajcie znac,czy odczytaliscie posta dla potwierdzenia :-)

Przekażę :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie,Brzeziny sa kilka km ode mnie,tak wiec w takim wypadku dolacze do was tam.Bede czekac na stacji paliw Orlen przy pierwszych swiatlach w Brzezinach jadac od Lodzi.Bede czekac jakos od 11.15 tak wiec powinno byc ok.Dajcie znac,czy odczytaliscie posta dla potwierdzenia :-)

Przekażę

Zgarnimy Cię ze stacji :biggrin:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, Dzięki za fajne ognisko.Cieszę sie ze Was poznałem.Jak widzicie, ja chętniej zjawił sie na takim spontanie niż będę siedział przed komputerem.Postaram sie na kolejne wyjazdy przyjeżdżać z moja druga połowa, Marzena. Pozdrowienia dla wszystkich.Ps: przepraszam za akcje z kwiatami, oraz dzięki za szybka interwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dzisiejszą jazdę ,ognisko, kiełbaski ,ziemniaczki, obsługę gastronomiczną itd... itd.. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gif

Spontan w skali od 1 do 10

Dla mnie 11 :biggrin:

 

Pisze się już na kolejny taki wyjazd !!

 

Pozdrawiam

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam za wspaniala przejazdzke i rewelacyjny wypoczynek !Nastepnym razem przy podobnym wypadzie jade z plecakiem ziemniakow :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie macie jakies miejsce na stałe gdzie sie spotykacie co środe? czy tez jest to PROFI?

CBR RR 900- CBR XX 1100 - ZZR 1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować Bardzo Wszystkim za miłe odstresowanie przed matma :biggrin: i przedewszystkim za wykorzystanie dzionka 110%

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że się działo dość dobrze...no ja niestety zbyt późno wróciłem i po tych km nie miałem już po prostu siły...ale następnym razem obiecuję poprawę :Ppozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie macie jakies miejsce na stałe gdzie sie spotykacie co środe? czy tez jest to PROFI?

głównie jest to profi ale nieraz też gabi :decayed: rzadziej na orlenie przy teresy :laugh2::biggrin::P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kydy lata teraz po Konstantynowie i zaczepia na światłach biednych motocyklistów podrózujących na Jeziorsko :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandal !!! ;)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo el chetnie pośmigam swoim sreberkiem gdzies w okolicach łodzi tym bardziej ze tymi samymi maszynkami xx Daj nr gg to się zgadamy moze pogadamy o xxkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny spontan był mega ;)ahh te narzedzia do naprawy moto (mlotek i srobokret) ^^ niesamowicie pomogliscie mi sie odstresowac przed maturka, jestem chętna na wiecej takich wypadów ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kydy co tam słychać na gumie juz prawie sie nic nie dzieje ;)

na gumie powoli odżywaprzyjedz w środe to pogadamy

kydy lata teraz po Konstantynowie i zaczepia na światłach biednych motocyklistów podrózujących na Jeziorsko :smile:

dokładnie po wszystkich czterech światłach w Konstantynowie sie lata i ani kroku dalej :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakas fajna miejscowke na "Bez" ?Nie musi byc w samym miescie, szczerze to nawet wskazane aby byla na obrzezach :)Chetnie skocze popoludniem/wieczorkiem sciac "kilka" kwiatkow :)A jeszcze chetniej jezeli nie bede sam :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakas fajna miejscowke na "Bez" ?

Pod moim blokiem rośną chyba ze 2 te fioletowe, jak coś możesz kilka obciąć tylko uważaj na sąsiadki co by Cię za to nie pogoniły. Blok: Armii krajowej 80 :DPanowie i panie - może polecimy gdzieś za miasto po godz 16;00? O 16;30 jestem gotowy i czekam gdzie chcecie! :DGrille, woda czy nawet sama jazda bardzo mile widziane bo mnie nosi taka ładna pogoda za oknem...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...