Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

co niektórzy mogliby się zdziwić ile wódy można do Bulby zapodać - hehe bagażnik jak w Fiacie 126p

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w techo grill jednorazowy za 4,99 ;)nic, tylko pogoda, brać kiełbasę i jechać ;)tylko uwaga, szybko piecze i można skwarki zrobić :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 patyki -piąty na kiełbasę - ognicho jak ta lala - i nie trzeba żelastwa wozić hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakie plany na dziś z jazdą? Czytałem o jakimś plenerze, wodzie , grillu, kiełbasie. Organizujemy się jakoś w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...ja dzisiaj właśnie chcę lecieć sobie na Ślesin nad wodę...wszystkie wymagania są spełnione czyli:ok. 100 kmwodaplażabar z daszkiemi miejsce na grillaJak ktoś chętny to dajcie znać 600-212-284...jeżeli to możliwe to chciałbym wyjechać jak najszybciej bo ajna pogoda :)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś możnaby ogarnąć...mnie po prostu już nosi na wycieczkę nad wodę a że tam mnie dawno już nie było to chce sobie śmignąć...wiadomo...samemu to grilla mi się nie będzie chciało robić bo wolę sobie coś zjeść na miejscu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko boję się że teraz na ogarnięcie tematu porządnie może czasu braknąć. Teraz trzeba by podjąć decyzję czy nad wodę, czy wycieczka gdzieś i się zebrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guys,ja mam plan prosty i ciekawy ;)Spacer nad jeziorsko, przejechać dookoła, wracając wstąpić na Ognisko do Jarka.kto się pisze?

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja sobie pojadę na ognicho o którym pisał JAREK-XJR, (5 Maja - sobota - Ognicho Okolice Ozorkowa).

Trasa krótsza ale okolica fajna, można pogadać i kiełbaskę zjeść. Kilka osób się tam wybiera, więc pewnie się spotkamy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś jechał na ognisko to 15:30 McDonalds w Zgierzu.

Enlil ja wychodzę za 10 minut już. Jesli nic Sie nie wydarzy do 15:30 to będę w mc zgierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jutro ochote gdzieś wyskoczyć nad jakąś wode? Może głowo tamte rejony nad zalaną żwirownie, tylko nie wiem gdzie to jest dokładnie? :sad2: wyjazd gdzieś kole 11-12 miejsce do ustalenia.

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysztofor,ja chetnie wyjade nad jakas wode z moim plecaczkiem.Od 10 powinienem miec czas tak wiec ok 11 mozna sie w jakims miejscu spotkac i wyruszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jutro ochote gdzieś wyskoczyć nad jakąś wode? Może głowo tamte rejony nad zalaną żwirownie, tylko nie wiem gdzie to jest dokładnie? :sad2: wyjazd gdzieś kole 11-12 miejsce do ustalenia.

Albo masz Głowno, i zalew, można popływać kajakami, i to jest tutaj:http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=g%B3owno&cId=&sId=&moreCities=a skoro piszesz o żwirowni, to zapewne chodzi Tobie o Rydwan, i to jest tutaj:http://www.zumi.pl/,,,19.8339968,52.0641824,1,5,namapie.html?userMapPointText=Jezioro+Rydwan&userMapPointX=19.816352000000002&userMapPointY=52.073344;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny na latanko i wypadzik nad wodę

No to o 11 pod M1 ;) przy parkingu strzezonym ;) zapraszam chętnych :smile:

Aaa tak z ciekawosci to gdzie jedziemy ? I w ktorym miejscu pod M1 jest parking strzezony ?

Ale miejsce zbiórki może Stacja paliw BPMiejsce łatwiejsze do ogarnięcia ;)- mniejszy teren można napoić koniahttp://maps.google.p...&num=1&t=h&z=18

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat pasuje M1 ze wzgledu na to , iz tam trafie bez mapy :-) Ale jak tam pasuje wiekszosci.Dostosuje sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...