Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie denerwujecie, tylko słysze motocykle z domu :P :P :P A ja przez najbliższy miesiąc jazdę mam z głowy z powodów zdrowotnych... Pozostaje mi tylko słychać jak przelatujecie Dell'em :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku - ty to mnie nie przestaniesz zaskakiwać - podobno chciałeś skopać jakiegoś staruszka ale dziadek się nie dał i w złości ci kopytko złamał:smile: ?? hehe kuruj się kuruj - albo daj adres to ci podeślemy jakąś pielęgniarkę 90-60-90 :biggrin: hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem dziś pod DELL'em około 12-13, spotkałem jedynie kolgów nie zrzeszonych na żadnym forum.

 

Jutro wybieram się około 11-12 do ogrodów w Arkadii (około 70km od Łodzi), pospacerować etc. wracając zajeżdżam do rodzinki na działkę w Strykowie.

Jeśli ktoś ma chęć się dołączyć do spaceru w Arkadii (może również pałac pana Kleksa w Nieborowie), dawać znać.

 

Pzdr.

 

 

ps. dopisane 22:50

Guys,

Niestety moje plany się zmieniły.

O 11 jadę pomóc oglądać nowy nabytek znajomemu, w związku z tym mój wyjazd do Arkadii zmienia godzinę na bliżej nie ustaloną.

Tak czy tak jadę, jeśli ktoś będzie się wybierał, mam nadzieję, że spotkamy się na trasie, lub na miejscu.

Oprócz ogrodów Arkadyjskich samych w sobie, polecam zwiedzić pałac Pana Kleksa w Nieborowie i ogrody przynależące - fajna sprawa na spacer w taką pogodę. bilety wstępu za grosze. byłem tam jeszcze za czasów FZ1 ;)

http://www.nieborow.art.pl/

Dołączona grafika

http://p1.bikepics.c...718198-full.jpg

 

żeby nie było, wersja z dziś :smile:

fajny spacer po tych ogrodach w Arkadii :smile:

Dołączona grafika

http://p1.bikepics.c...367799-full.jpg

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nastepna za***ista wycieczka zaliczona :)Olsztyn :biggrin: 310km nawiniete

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedziemy pojedziemy. Nawet wtedy, gdyby mial byc to nasz jedyny cel :)Ps: Fotki dawajcie ! :)No dobra bo my tu gadu gadu, pierdu pierduA na Della trza smigac na 20:00 :DBez odbioru.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ktoś lata? ruszam koło 18 telefon poniżej :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dawno tutaj nie zaglądałem, trzeba troszkę odświeżyć :biggrin: Ktoś chętny jutro polatać koło 18? albo może koło 20 ? Jakaś mała rundka 50-60km...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuję. kończe o 21 ale o tej godzinie chyba juz bedziecie zwijać?

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, dawno razem nie śmigaliśmy. Jestem na Dell'u o 18 w takim razie. Jak ktoś chętny to wpadać. Czy będziemy zawijać o 21 to niewiadomo, zależy jak się rozwinie sytuacja. Różnie bywa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj po poludniu bede na pasie za Rossoszycą.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Wybieram się na traskę 150km za jakieś 45min.

Trasa na Jeziorsko, zaczynając na rogu śląska/karpia (przy kracówce tramwajowej - jest taka fajna duża zatoczka), na chocianowicką, lutomiersk, szadek, rososzycę, wartę (czyli na dole jeziorska), JEZIORSKO dookoła, i powrót górą, czyli księża wólka, niemysłów, poddębice, aleksandrów łódzki, no i już do łodzi.

 

Po drodze oczywiście gdzieś cola/frytki, postoje na spacerek :smile:

Typowo turystycznie, omijając jakieś większe drogi jak się da (nie ukrywam, że nie znam w pełni trasy, więc jakiś piach po drodze może się trafić, i trzeba będzie zawrócić, ominąć etc :biggrin:), prędkość na trasie do 130km/h (jadę z plecakiem).

 

Dopisane.

Po wycieczce ;)

powiem Wam, że po Łodzi jeździ pełno 2oo, poza miastem już mniej (dziwne, że ludziki wolą jeździć po Włókniarzy http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif ).

Aczkolwiek po drodze (na parkingach na trasie za Szadkiem) spotkałem fajną ekipę stunterów z Łodzi :cheers: , na miejscu (na tamie Jeziorska) również kilka ładnych moto na spacerze.

Dzień udany, i smaczne hot dogi z budki na tamie.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę przez okno na pogodę i żałuje ze nie mogę się przejechac, niestety cały weekend w pracy od 6 do 22:( pozdrawiam wszystkich podróżujacych i uważajcie na drodze. Mam nadzieję ze za tydzień będzie można gdzieś posmigac.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chętnie na Dell się przyłacze go Was, będe w tamtych okolicach. jka coś to w którym miejscu będziecie? Jak ktoś może niech klepnie esa do mnie 693-846-519

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś coś się dzieję? Bo po urodzinach jestem ale nawet czuję że mogę wsiadać i jechać :)Może zrobimy jakaś wycieczkę?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chetny jak cos to sms 514378498zreszta jestem ciekawy i chcialem zobaczyc tego twojego zippamoze manu i tam sie cos pomysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...