Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, Sulejów możemy zaliczyć w inny weekend - ja jestem skłonny na propozycję Jacka

Jutro wybieram się około 11-12 do ogrodów w Arkadii (około 70km od Łodzi), pospacerować etc. wracając zajeżdżam do rodzinki na działkę w Strykowie. Jeśli ktoś ma chęć się dołączyć do spaceru w Arkadii (może również pałac pana Kleksa w Nieborowie), dawać znać.

Spotkalibyśmy się na Kaloryferze lub w innym miejscu przy głównej drodze i pojedziemy zaznać trochę krajobrazu.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra słuchajcie, apropo tej trasy proponowałem przez Jacka to nie wypali, bo napisał sms'a mi właśnie.Spotykamy się o 12.00 na kaloryferze przy Wycieczkowej - kto chce dołączyć gdzieś na trasie, to proszę dzwonić ok. godziny 11'stej.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się spotkamy to omówimy trasę - Sulejów, Łowicz, Tomaszów i inne mieściny są w pobliżu, więc chyba bez różnicy. Wstępnie jestem za tym Sulejowem, bo mam ochotę na trasę przy Koluszkach.Edit: Wybrałem wcześniej Arkadię, bo Jacek miał opracowany plan i by nas poprowadził - bez niego, to nie to samo może być :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu ta sama trasa? a nie lepiej jechac w nieznane? kurde na sulejowie kazdy byl milion razy i jest jeszcze jedna rzecz w tomaszowie macie ponad kilometrowy korek ;/ podjade na kaloryfer zobaczymy co ustalicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu ta sama trasa? a nie lepiej jechac w nieznane? kurde na sulejowie kazdy byl milion razy i jest jeszcze jedna rzecz w tomaszowie macie ponad kilometrowy korek ;/ podjade na kaloryfer zobaczymy co ustalicie.

Pewnie nikt sie nie bedzie upierał z tym sulejowem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zumi.pl/,...1a,namapie.html

 

Ps. Wlasnie skorumpowalem jeszcze jednego niezrzeszonego kolege

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie !Musze tylko wczesniej podjechac gdzies na karcher, bo wczoraj z tego pospiechu nie zdazylem umyc butowAha i o 11:40 podjedziemy jeszcze po kolege na Zarzewska przy Rzgowskiej.To moze odrazu tam sie umowimy ?No chyba ze chcesz wczesniej, to wtedy o 11:15 r.Tatrzanskiej i DabrowskiegoPs. Dobra to ja sie zawijam, jak by co to 504 059 579

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja robiłem zdjęcia ? ImageShack Album - 3 images

Tylko Ty i tylko tyle :smile: a traska była spokomoże dzisiaj ktoś zrobi więcej

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...