Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze że Jula nie czytała :smile: Ona też chyba ma teraz sesje bo strasznie nerwowa :biggrin:

Siemka, jak by wam się Start przesunął o jakieś 2,5 godzinki to ja też się pisze :biggrin:

kurcze, no mnie bardziej pasuje ta 14 sta :sad2: potem nie wiem czy do tyrki nie będę musiał wrócić,

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, no mnie bardziej pasuje ta 14 sta :sad2: potem nie wiem czy do tyrki nie będę musiał wrócić,

Ale ja nie chcę żebyście specjalnie zmieniali godzinę tylko jakby wypadło wam coś nie przewidzianego...No ja do 16 powinienem być w pracu i wątpie żebym się wcześniej zerawał, ale spróbuję ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie nie będzie w sobote (mam problem z odpaleniem motorka :sad2: ) a jutro do pracy trzeba lecieć. Na następny week można się gdzieś wybrać bo już powinienem się wyrobić.

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej to jutro gdzie i o ktorej?

wszystko napisane carrefour o 14 stej albo bp na Rzgowskiej - masz fon:531044220 jak co to dzwon :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że Jula nie czytała Ona też chyba ma teraz sesje bo strasznie nerwowa

ej, nieprawda! :P Nie jestem nerwowa :P A post widziałam, ale wolałam nie komentować... :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty! Wbijaj! :smile: Proponuję poczekać na wszystkich spóźnialskich 15 min - o 14:15 wyruszamy ze stacji, a jak ktoś się jeszcze nie wyrobi to lecimy trasą w stronę karczmy w Kruszowie i trzeba nas gonić :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Hard Work do 16 :(Ale chetnie poszwedam sie z kims wieczorkiem po miescie.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mowimy teraz o wieczorze ?A nie wiem, gdzie oczy i koła poniesą :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że dla mnie wycieczka skończyła się wyjątkowo szybko z powodu zdechnięcia akumulatora (haser łączę się z Tobą w bólu) chciałabym podziękować za liczne przybycie na miejsce zbiórki :smile: Oczywiście wyjątkowe uściski dla kolegów za solidne pchnięcie z dwójki, które umożliwiło mi dojechanie do domu - nowe doświadczenie związane z jazdą 80km/h po trasie spowodowało odkrycie najniższego w historii r6 poziomu spalania ;) Mam nadzieję, że oprócz foty z fotoradaru, nieogarniętych kierowców i mojego zdechniętego akumulatora wszystko poszło już dobrze :smile: Pozdrawiam i liczę na powtórkę w najbliższym czasie :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge pomoc w naladowaniu go i sprawdzeniu ile faktycznie zycia w nim pozostalo.Musze go jednak dostac w swoje lapki na jakies dwa dni.Bo to wcale nie musi byc akumulator lecz ladowanie, to tez moge sprawdzic.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu to daleko Julka to daleko odjechalicie od Kruszewa?

ja odjechałam prosto do Łodzi, a reszta to nie wiem :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dużo by opowiadać:P pojechaliśmy za tomaszów oglądać bunkry to tak w skrócie hehe:P ogólnie ciekawie było żałuj że cię nie było bo miła przejażdżka była:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...