Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

110 na 250-ce... nieźle. :smile:.

Czasami się zdarza, ale niezbyt wygodnie się jedzie. Moto lekkie, to rzuca po całej drodze. Zazwyczaj nie przekraczam 90. Chcę tylko kiedyś przejechać autostradą Emilia-Piątek, żeby obadać czy da radę do końca licznika, ok 140 ;)A tu nie chodzi o to czy ktoś jedzie wolniej ode mnie czy nie i czy się z tym lepiej czy gorzej czuję, tylko jak się namawia kogoś z mniejszym moto na jazdę czy też z większym moto, ale mniejszymi umiejętnościami, to wiadomo, że nie pojedzie 180 km/h, o czym się zapomina. ;) Dlatego przeważnie jeżdżę solo, spokojnie, bez nerwów. :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu szkoda..... :smile: ale nadrobimy innym razem :smile: jak ktos bd chetny to pisac :P

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie.....powinno sie.... ;) ale nam to ogólnie przecież wszystko wolnoooo :decayed::whistling:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
:smile: nie wiem czy mnie żona wypuści z domu w taki upał, ale jeśli tak to się piszę - hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele zapraszam na KZK o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej - kampus "B" Politechniki Łódzkiej (Wólczańska 223)Impreza raczej samochodowa ale jeśli pogoda dopisze to kilka osób motocyklami też się zapowiedziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...