Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, wstałem w sobotę prawie o 12 :/ więc ogarnąłem sprawy i chwilę polatałem więc nie zdążyłem się odezwać.Marcel, ja jutro chętnie polatam ale kwestia o której i jaka traska :smile: PS. tel do mnie masz to jak coś to pisz lub dzwoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj ma ktos ochote polatac to my z Patrycja bedziemy o 16.30 na stacji Włókniarzy/Pabianicka :smile: Jak ktos chetny to wbijac poczekamy tak z 10 min :P

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zima nadchodzi wielkimi krokami, a do wiosny daleko, ale nie oznacza to że my motocykliści z Łodzi i okolic nie możemy się spotykać i zawierać nowych znajomości. Sporo jest osób, które chcą spędzić miło czas w towarzystwie osób z podobnymi zainteresowaniami. Proponuję ustalenie jakiegoś fajnego miejsca do poznawania się i spotykania, np. jakaś konkretna knajpka i konkretne dni w miesiącu, tak aby bez zbędnego umawiania się zawsze była szansa spotkania kogoś z Nas - motocyklistów. Przykład: pierwszy i ostatni czwartek miesiąca, godz. 19. (Zawsze ktoś będzie a poznać będzie można po miniaturce motocykla na stole , kasku itp. ). Dla jasności dodam, że nie mam zamiaru tworzyć żadnego klubu . Chodzi o sam fakt ustalenia miejsca i czasu luźnych spotkań ludzi o tych samych zainteresowaniach. Nie ważne kto i skąd, ważne że motocyklista/motocyklistka chcący pogadać, wypić wspólnie piwo i spędzić miło czas. Czekam na opinie i propozycje.

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima nadchodzi wielkimi krokami, a do wiosny daleko, ale nie oznacza to że my motocykliści z Łodzi i okolic nie możemy się spotykać i zawierać nowych znajomości. Sporo jest osób, które chcą spędzić miło czas w towarzystwie osób z podobnymi zainteresowaniami. Proponuję ustalenie jakiegoś fajnego miejsca do poznawania się i spotykania, np. jakaś konkretna knajpka i konkretne dni w miesiącu, tak aby bez zbędnego umawiania się zawsze była szansa spotkania kogoś z Nas - motocyklistów. Przykład: pierwszy i ostatni czwartek miesiąca, godz. 19. (Zawsze ktoś będzie a poznać będzie można po miniaturce motocykla na stole , kasku itp. ). Dla jasności dodam, że nie mam zamiaru tworzyć żadnego klubu . Chodzi o sam fakt ustalenia miejsca i czasu luźnych spotkań ludzi o tych samych zainteresowaniach. Nie ważne kto i skąd, ważne że motocyklista/motocyklistka chcący pogadać, wypić wspólnie piwo i spędzić miło czas. Czekam na opinie i propozycje.

Ja jestem jak najbardziej za, chociaż mieszkam kawałek od Łodzi, to chętnie czasem, w miarę możliwości wszedłbym na piwko wiedząc że mogę spotkać kogoś z forumowej ekipy... ;)
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za. Nie ma to jak wejść do knajpki i wiedzieć że zawsze można tam kogoś znajomego spotkać bez specjalnego umawiania się wcześniej :smile: I łatwiej poznać innych motocyklistów mimo że moto śpią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my spotykamy sie co tydzień nasz znak rozpoznawczy to AA na stoliku http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

a poprostu wystarczy czytać gdzie i kiedy sie zgadujemy i przyjść a nie jak nie którzy (czyt.fryta) się umawia i zawsze jej coś wyskakuje :whistling:

więc nie wiem poco grafiki kto gdzie kiedy pozdrawiam i do zobaczenia na :cheers:

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziny byłeś na bandurskiego , jest napisane w dziale upolowani

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam zamiar dzisiaj pojeździć około 11-12, to śnieg zaczął padać. Już nawet garaż odblokowany, żeby moto wyprowadzić http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

Może w niedzielę da się przejechać, na otwarcie sezonu 2012 :riding:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem zamiar, ale jak tak snieg troche sypnal, to skuter pozostaje... Zawsze to tez 2oo ;)

Czasami lubię sobie przypie*dolić xD

byle nie "w cos" ;)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w niedzielę da się przejechać, na otwarcie sezonu 2012 :riding:

gdzie zamierzasz smignac? moze nad jeziorsko? bo po robocie tez zamierzalem zeby Nowy Rok w odpowiedni sposob przyiwtac :smile: (no wlasnie nie ma to jak w Nowy Rok na 6ta rana do roboty leciec :/)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chyba nie da się pojeździć. :sad2: Nie mam rękawiczek zimowych, więc okazyjnie tylko po okolicy, dopóki ręce nie zamarzną. A że poza Lili, Czarną i Rutkiem, nikt ze mną nie jeździ, bo ja jadę zazwyczaj około 90 km/h (do 110 km/h jak nie ma wiatru - goły chopperek 250) i nikomu nie chce się za mną ciągnąć, to już nawet nie próbuję się umawiać na jeżdżenie. :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...