Skocz do zawartości

Spontany - spotkania nieoficjalne


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj sobie zorganizowałem spontan:Dell --> Piotrkowska --> Włókniarzy --> Matka Polka --> Rzgów --> Kruszów --> Dell :PNikogo nawet nie poinformowałem, ponieważ to był totalny spontan...Wyjechałem z domu zatankować... i o :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem wczoraj odwiedzić Kawe w garażu. Skończyło się na 50 km c.o.m.i.k. dosyć późna porą:smile: i dzisiaj jak patrzę na pogodę to zastanawiam się czy znowu nie rozgrzać cylinderków:) Jade na giełde a potem gdyby ktoś miał ochote w koło komina poleć to telefon jest poniżej :smile: MOTO Złota polska jesień.

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlanie tak patrzylem na okno i tez pomyslalem zeby sie dzisiaj troche przejechac. Lecz mam podobny problem jak Koper... Obawiam sie ze jak bym teraz wyjechal i bym nie zatrzymali to prawko by zabrali :sad2:

MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że lepiej nie ryzykować. Ja już miałem sobie darować bo po obiedzie ścięło mnie do spania ale zanim to zrobiłem poszedłem z psem. Mariusz kręcił się po ulicy swoją Kawą aż w końcu go zatrzymałem i poszedłem po kask. W sumie na szybko objechaliśmy Łódź głównymi arteriami. Bardzo sympatycznie się jeździło. Podobno śniegu ma nie być jeszcze długo :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniegu nie bedzie ale za to bedzie zimno... :sad2: Chociaz w sumie mozna sie cieplo ubrac i posmigac :PZreszta samemu to tez jest bez sensu troche. Moze w nastepny weekend sie jakos ustawimy i przejedziemy :smile:

MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah, woah, woah! Otrzyjcie łzy! Słyszałem dzisiaj, że początek grudnia ma być ciepły, nawet 12-13 stopni. Jesli to się potwierdzi to można jakąs mini-traskę walnąć np 3 grudnia. (Spała np :biggrin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mowia :P A w zeszłą niedziele mowili ze bedzie snieg od wtorku wiec szczerze? NIE WIERZE OSZUSTOM! (chociaz w głębi duszy mam nadzieje ze bedzie cieplo)

MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie, ale..po dzisiejszym piwie po pracy idę popływać na basenie na prądzyńskiego (polecam, świetne miejsce)

http://margaret-spa.pl

i pogrzać się w saunie drewnianej :smile:

a potem znów piwo w manu. o 21...

eh, męczące człowiek ma życie :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj bylem na basenie :smile: No to szkoda :sad2: Moze ktos inny sie skusi ?Moze bys to terror po miescie jak i dalsza traska ;) Wszystko mi jedo byle by sobie polatac :smile:

MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...